«Ворскла» — «Чорноморець»: як уникнути уникнути безладу біля квиткових кас

Трибуни стадіону «Ворскла» іи. О. Бутовськогог / Фото з Instagram

Полтавські вболівальники не вміють ходити на футбол

31 серпня полтавська «Ворскла», в рамках 7-го туру УПЛ, прийматиме одеський «Чорноморець». До цього полтавці грали на рідному стадіоні з оновленим освітленням та встановленою турнікетною пропускною системою лише раз — у п’ятому турі після «Маріуполя». Тоді окрім радості перемоги, від вболівальників було чути безліч нарікань на повільну роботу кас. Дехто навіть не дочекався своєї черги і залишився без футболу. Ті хто скаржаться, нарікали на те, що перед матчем працювали лише три каси і вони не могли впоратися з потоком людей. Не зважаючи на те, що «Ворскла» в Олександрії постаралася відбити у полтавців бажання ходити на футбол, є ризик що напередодні матчу «Ворскла» — «Чорноморець» ситуація може повторитися. Клубу звісно варто подбати про більшу кількість кас, що працюють, але і вболівальники теж можуть суттєво спростити собі завдання.

Сюжет телеканалу «Лтава»

Електронні квитки

У XXI ст. для того щоб купити квиток на будь-яку розважальну подію, зовсім необов’язково взагалі кудись іти і стояти в черзі. Більшість українських клубів давно освоїла онлайн-продажі. Кожен вболівальник може запастися квитком на матч, не відходячи від власного комп’ютера. У 2018-му році сервіс онлайн-продажу запустила і «Ворскла». Купити квитки онлайн можна на офіційному сайті клубу. Для цього необхідно зареєструватися на сервісі, розрахуватися карткою. Вам надішлють квиток, і ви можете його навіть не роздруковувати, а просто завантажити у смартфон. Це застрахує вас від черг і гарантує потрапляння на гру. Єдиний вагомий недолік такого квитка — він сканується системою лише один раз. Якщо ви в перерві залишите межі стадіону, то вже не зможете повернутися на трибуни.

Завчасна покупка

Для більшості футбольних міст, на кшталт Харкова чи Одеси, футбольний матч улюбленої команди це подія вихідних, до якої готуються, якої чекають. Приміром, у тій же Одесі найдешевші квитки розлітаються у перші дня після надходження у продаж, а черга з вболівальників напередодні матчу була б дикістю. А все тому, що за роки футбольної історії одесити привчилися до того, що футбол це подія, на яку приходять завчасно. У Полтаві поки що такої культури не сформувалося, тому вболівальники звикли приходити на стадіон за 10 хвилин до матчу, потім товктися у касі, і десь хвилині на шостій потрапляти на трибуни.

Схеми проходу

Разом з системою пропуску змінилася і схема потрапляння глядачів на стадіон. Відтепер проходу через шлагбаум зі сторони клубу «Європа» не буде. Нова схема до ваших послуг:

У разі чого, із запитаннями можна звернутися до стюардів.

Нагадаємо, що матч «Ворскла» — «Чорноморець» відбудеться завтра, 31 серпня і почнеться о 19:00.

Види спорту:

Футбольні турніри: