Шестеро боксерів з Полтавщини завоювали медалі на Меморіалі Макара Мазая

Праворуч Олександр Погребняк

Наші спортсмени вдало виступили на національних змаганнях

Днями у Маріуполі закінчився 50 Меморіал Макара Мазая з боксу, який проходив в рамках Чемпіонату України серед спортсменів віком до 22 років. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини і шестеро наших земляків повернулися з медалями.

У ваговій категорії до 64 кг билися одразу двоє наших земляків — Зоравор Петросян та Ельман Махмудов. Ельман переміг закарпатця Олександра Хаджибекова та представника Кіровоградщини Павла Гореленка. У півфіналі наш земляк програв харків’янину Ярославу Харцизу і задовольнився «бронзою». Зоравор Петросян вибиз зі змагань запорожця Іллю Власенка, одесита Володимира Перепняка та киянина Андрія Боришпольця. Проте у фіналі полтавець поступився тому ж Ярославу Харцизу.

У ваговій категорії до 69 кг друге місце посів представник Полтавщини Андрій Агеєв. Він переміг Максима Дончака з Чернівців, Володимира Боровського з Закарпаття, Артема Лапіна з Донеччини та Сергія Жураховського з Вінниці. У фіналі Андрій поступився Артуру Пригоді із Запоріжжя.

Так само двох призерів ми маємо і у ваговій категорії до 81 кг. Євген Павловський з Горішніх Плавнів переміг киянина Сергія Устімова, полтавця Дениса Левченка, а у півфіналі програв Степану Грекулу з Чернівців. Чемпіоном же тут став полтавець Олександр Погребняк. Він на шляху до фіналу він переміг франківця Владислава Скрипника, киянина Олександра Пилипчука та хмельниччанина Аркадія Карцана. У фіналі Олександр переміг вищезгаданого Степана Грекула.

У ваговій категорії +91 кг переможцем став Віталій Покуляк. Він переміг Валентина Стебліна з Кіровоградщини, Івана Юренка з Вінниці, а у фіналі здолав В’ячеслава Гаврилюка з Хмельниччини.

Таким чином в активі наших спортсменів дві «бронзи», два «срібла» і два «золота».

Види спорту:

Футбольні турніри: