Лазірківському «Колосу» заборонили проводити матчі вдома через агресію на грі з «Олімпією»

Учасники зборів - член КДК Ігор Кислов, секретар КДК Сергій Лукаш, юрист Артур Грицюк, голова Комітету з проведення змагань Андрій Гончаренко, голова Комітету дитячоюнацького футболу Андрій Коваленко

Претенденти на чемпіонство проведуть залишок турніру на виїзді

Днями у приміщенні «Федерації футболу Полтавщини» відбулося розширене засідання Контрольно-дисциплінарного комітету федерації. Ключовим питанням була поведінка представників лазірківського «Колоса» на останньому матчі проти «Олімпії» з Савинців.

Що власне трапилося

15 вересня у Лазірках місцевий «Колос», в рамках п’ятого туру Чемпіонату області, приймав чинного чемпіона «Олімпію» з Савинців. Гра закінчилася з рахунком 0:0. Втім, предметом для дискусії стали події, які відбувалися за межами поля. За словами інспектора того матчу Ігоря Кислова, у технічній зоні «Колоса» знаходилися представники команди та сторонні особи, які не були вказані у протоколі і відповідно не мали права там знаходитись. Більше того, вони поводилися агресивно, нецензурно ображали арбітрів та представників федерації. За словами Ігоря Кислова, та згідно з його рапортом, задля безпеки він був змушений звертатися по допомогу до правоохоронців.

Ігор Кислов

Дали слово і представникам «колоса», зокрема Володимиру Савєльєву, який зазначив, що претензії у них були лише до незадовільної роботи арбітрів. За словами Савєльєва, агресії до Ігоря Кислова та присутнього на матчі Віктора Пожечевського не було. Так само не було і загрози бійки.

Представники «Колоса»

Що вирішили

Це вже другий інцидент, який стався на матчі між «Колосом» та «Олімпією». На матчі першого етапу в Савинцях, теж були погрози і навіть постріли з вогнепальної зброї, які поліція кваліфікувала як вибухи петард. Голова контрольно-дисциплінарного комітету Юрій Парамонов був за те, щоб взагалі зняти команду зі змагань. Проте члени комітету проголосували за інше рішення — «Колос» у поточному чемпіонаті більше не проводитиме домашні матчі у Лазірках. Всі ці ігри відбудуться на території суперників. При цьому за суддів і інспекторів «Колос» платитиме як команда-господар. За це проголосували члени КДК Юрій Ісаєв, Ігор Кислов та Сергій Лукаш. З офіційним документом про рішення ви можете ознайомитись тут.

У наступному турі «Колос» гратиме проти ФК «Кобеляки».

Види спорту:

Футбольні турніри: