Чемпіонат Полтавщини: матч «Колос» — «Фламінго» перенесли до Миргорода — гості погрожують бойкотом

Один з матчів обласної першості може не відбутися

13 жовтня відбудуться матчі дев’ятого туру Вищої ліги Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. У Горішніх Плавнях «Колос» з Лазірок мав зіграти з місцевим «Фламінго». Втім, ця гра або відбудеться на нейтральному полі, а може й не відбутися взагалі.

Нагадаємо, що «Колос» з Лазірок дискваліфікували за агресивну поведінку керівників на матчі з «Олімпією». Лазірківцям не дозволено грати домашні матчі безпосередньо у Лазірках, а всі номінально домашні матчі, «Колос» має провести на виїзді. У дев’ятому турі «Колос» мав зіграти номінально домашній матч у Горішніх Плавнях. Втім, як виявилося стосовно цього матчу зібралося екстрене засідання КДК і його перенесли на нейтральну територія — до Миргорода.

В чому річ?

Ситуацію нам прокоментував член контрольно-дисциплінарного комітету ГС «Федерація футболу Полтавщини» Сергій Лукаш.

— До нас звернулися футболісти «Колоса». — розповідає Сергій Митрофанович. — Наголошую, саме футболісти, а не керівництво. Команда «Колос» ще зберігає шанси на чемпіонство. Футболісти не захотіли грати в Горішніх Плавнях. Річ в тім, що «Фламінго» приймає суперників на полі з нестандартними розмірами і синтетичним покриттям. Футболісти попросили перенести матч на нейтральне поле. Вони хотіли зіграти у Лубнах, але ми не погодилися, адже це близько до Лазірок. Вирішили перенести у Миргород.

Цю саму інформацію підтвердив і Віктор Пожечевський, додавши, що «Фламінго» за календарем мали б їхати до Лазірок, і в принципі немає жодної різниці, де грати.

Позиція «Фламінго»

Головний тренер «Фламінго» Євген Слива повідомив, що команда не збирається їхати до Миргорода. По-перше, він обурений самим фактом, що під цей матч зібрали окреме засідання КДК, не поставивши команду до відома. По-друге, Євген заявив, що у Миргороді його команді ніхто не може гарантувати безпеку.

Види спорту:

Футбольні турніри: