Волейбол: «Полтавчанка» драматично перемогла «Харків’янку» (відео)

У Полтаві офіційно стартував волейбольний сезон

13 жовтня у Полтаві у приміщенні спорткомплексу ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбулися матчі першого туру Вищої ліги жіночого ЧУ з волейболу. Місцева «Полтавчанка» зіграла з ВК «Харків’янка». Матч видався доволі драматичним, і тривав усі п’ять партій. Тренеру «Полтавчанки» і вболівальникам довелося знатно понервувати, але все ж, полтавки перемогли.

«Полтавчанка» — «Харків’янка» 3:2

(25-19, 21-25, 26-28, 25-21, 15-12)

«Полтавчанка»: Жмайло, Мартинчик, Важинська, К. Дубова, Шевчик, Рублевська, О. Дубова, Туровська, Щербак, Аносова, Г. Дубова, Федорченко.

Головний тренер: Анатолій Воліченко.

«Харків’янка»: Нужна, Костяник, Диханова, Лісєєнкова, Кіпрітоглу, Хворостяна, Парфьонова, Калістратова, Іванченко, Гостренко, Терехович, Чередніченко.

Головний тренер: Євгенія Стрельнікова.

У першій партії полтавки впевнено почали і швидко відірвалися від суперниць. Гості мали кілька вдалих відрізків, але в цілому полтавська команда виглядала впевненіше і надійніше. Як підсумок — перемога 25:19.

А от у другому відрізку глядачі побачили вже впевнені дії від гостей. Волейболістки харківської команди зуміли нав’язати свою гру і зрівняли рахунок по партіях. Попереду все найцікавіше.

Третя партія вийшла справжньою «зарубою». Команди не відпускали одна одну на безпечну відстань у рахунку і кількість очок перевалила за 25. У підсумку, з напруженої партії переможницями вийшли гості.

Четверта партія теж була напруженою, але цього разу сильнішими були вже наші волейболістки. Настанови тренерів та вчасні тайм-аути з підказками спрацювали — 25-21 і 2:2 за партіями.

В останньому і вирішальному відрізку обидві команди були вже втомлені. Більше сил виявилося у «Полтавчанки». У підсумку маємо напружену перемогу на старті сезону. Після матчу Анатолій Воліченко розповів чому гра була такою нервовою. Навіть сам тренер після гри помітно нервував.

У другому матчі СК «Полтава-СДЮСШГОР№ 2» в емоційному матчі програла харківській команді «ХОВУФКС».

Види спорту:

Футбольні турніри: