Волейбол: СК «Полтава-СДЮСШОР№ 2» весело поступилася «ХОВУФКС» (відео)

Полтавки зарядили вболівальників енергією, але програли

13 жовтня у Полтаві у спорткомплексі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбулися матчі першого туру Вищої ліги ЧУ з волейболу серед жінок. СК «Полтава-СДЮСШОР№ 2» зіграла з харківською командою «ХОВУФКС». Два молодих дівочих колективи подарували вболівальникам масу емоцій. На жаль для полтавської публіки, перемогли гості.

СК «Полтава-СДЮСШОР№ 2» — «ХОВУФКС» 1:3

(20-25, 25-18, 11-25, 13-25)

СК «Полтава-СДЮСШОР № 2»: Шендрик, Павленко, Марченко, Смутко, Ольховська, Федченко, Дабека, Букацелі, Черчата, Мохаммад, Пономаренко.

Головний тренер: Ірина Мороз.

«ХОВУФКС»: Ногіна, Овчаренко, Ковальська, Ісіченко, Салабутіна, Ващук, Святенко, Окара, Лазуренко, Лінник, Ткалич, Демченко.

Головний тренер: Ольга Ахлестіна.

Наші дівчата почали гру на рівних з суперницями. Кожна вдала дія від полтавських волейболісток супроводжувалася гучними криками радості та яскравими вітаннями. Це приносило задоволення, але не результат. У першій партії наші дівчата програли 20-25.

Другий відрізок був вже за полтавками. Дівчата очевидно спіймали кураж і довели справу до перемоги. Тепер за партіями була нічия, і найголовніше ще попереду.

Два наступні відрізки впевнено виграли гості з Харкова. Варто відзначити, що у складі полтавської команди фактично не було високих волейболісток, тому команді Ірини Мороз часто не вдавався блок. Втім тренер не давав дівчатам розчаруватися у результаті. Протягом всього матчу лунало «Посміхайтесь!»

Після гри Ірина Мороз розповіла чи впоралися її дівчата з завданням і чого чекати від команди у сезоні.

У першому матчі туру ВК «Полтавчанка» драматично переграла «Харків’янку».

Види спорту:

Футбольні турніри: