Віце-президент «Ворскли»: «Наступна атестація буде для мене четвертою, і ми її пройдемо»

Олег Лисак / Фото: Владислав Власенко

Олег Лисак та Василь Сачко відповіли на запитання журналістів

Сьогодні «Ворскла» урочисто представила двох новачків — серба Едіна Шехіча та боснійського хорвата Тодора Петровіча. Після цього віце-президент клубу Олег Лисак та головний тренер команди Василь Сачко відповіли на запитання журналістів.

Про фінансове становище клубу і чутки про невидачу атестату

Олег Лисак: «Це вже моя четверта атестація, і ми її пройдемо. У мене немає розпорядження від акціонерів закривати клуб. Ще після банківської роботи, року так з 2008-го я у стресовій ситуації, коли увесь час потрібно знаходити слова, робити якісь дії, щоб не було подібних гучних заяв. Зараз у нас зимове міжсезоння. Перша частина сезону закінчилася 19 грудня. Зараз у нас 22-ге лютого. Якщо б когось щось не влаштовувало, ми могли б сісти за стіл і розірвати контракт, або закрити якісь питання. Наразі в мене немає ні вказівок акціонера закривати клуб, та й зі сторони футболістів теє ніякої паніки. Я вам відкрию завісу — 60-70% доходів клубу за минулий рік ми віддали на команду. Я впевнений, що ми домовимося з усіма футболістами і пройдемо цю атестацію. Є певний план, який я буду виконувати»

Про турецькі збори команди

Василь Сачко: «Ми розбили підготовку на три етапи. Перший пройшов у Полтаві — команда виконувала бігову роботу та пройшла медогляд. Потім було два турецьких збори. Там теж було зроблено немаленьку роботу. Ми провели спаринги, переглядали хлопців на різні позиції, тасували склад. На перших зборах ми потрапили у дощову погоду, але виконали план з яким приїхали. По роботі на зборах до хлопців питань немає. Сьогодні ми вже готуємося до чемпіонату. Команда непогано виглядає, але все покажуть перші офіційні матчі, зокрема з «Карпатами» і «Зорею».

Василь Сачко

Про Наджеба Якубу

Василь Сачко: «Наджеб сьогодні є футболістом «Ворскли». На жаль він отримав травму, і зараз перебуває в лазареті. Лікарі роблять все можливе щоб він якомога швидше повернувся до лав команди».

Олег Лисак: «По Якубу була конкретна пропозиція від «Кайрату». Торги йшли три тижні, але ми їм відмовили, адже пропозиція не задовольнила клуб».

Про комплектацію команди

Василь Сачко: «Після того як пішов Кулач, нічого не змінилося. «Ворскла» не розклеїлася і продовжує працювати. Ми завжди хочемо краще і якісніше підсилюватись, але не можемо виходити за рамки бюджету. Ми переглянули багатьох футболістів, з багатьма вели перемовини. Хтось виявився для нас непідйомним, хтось нам просто не підійшов. Ми зупинилися на цих хлопцях (йдеться про Едіна Шехіча та Тодора Петровіча, прим авт.). Я впевнений, що вони створять конкуренцію і підсилять команду. Все залежить він них. У нас є кістяк команди, який складається з досвідчених футболістів, і є талановита молодь, яка все гучніше стукає у двері головної команди. Команда U-21 проводила збори в Туреччині разом з основною обоймою. Ми запрошували хлопців працювати з основою і вони добре себе зарекомендували. Я вам навіть назву прізвища. Це Іван Биков, Денис Тарадуда, Юрій Козиренко, наш полтавський воротар Діма Різник... Команда дещо переформатовується, але у нас є міцний кістяк. Новачки ж теж зроблять все щоб «Ворскла» досягала високих результатів.

Олег Лисак: «Щоб ви розуміли, на збори поїхав воротар 2003 р. н., якого помітили тренери першої команди. Йдеться про полтавця Павла Ісенка, який поїхав на збори з молодіжкою. Будемо сподіватися, що він предсавлятиме «Ворсклу» не лише на юнацькому рівні, а й на дорослому.

Види спорту:

Футбольні турніри: