Віце-президент «Ворскли»: «Не вірте чуткам, зміна головного тренера ще навіть не обговорювалася»

Олег Лисак

Олег Лисак спростував інформацію стосовно того, що «Ворскла» розглядає Валерія Кривенцова як заміну Василю Сачку

Сьогодні журналіст каналу «Футбол» Ігор Бурбас у своєму твіттері повідомив, що керівництво «Ворскли» начебто налаштоване звільнити Василя Сачка. У пості йдеться про те, що клуб розглядає у якості кандидатури на пост головного тренера наставника молодіжки «Шахтаря» Валерія Кривенцова.

Чутка швидко облетіла інтернет, і полтавські та національні ЗМІ зробили на основі посту Бурбаса публікації. Ми вирішили перевірити інформацію і зв’язалися з віце-президентом «Ворскли» Олегом Лисаком. Він все заперечив.

«Наразі у «Ворскли» є головний тренер Василь Сачко, у якого чинний контракт з клубом. — розповів Олег Вікторович. — Питання про звільнення тренера ще взагалі не піднімалося, не кажучи вже про обговорення якихось конкретних кандидатур на цей пост. Для початку треба відійти від вчорашнього нокдауну. Звісно, ми не виконали завдання на сезон, і кадрові зміни можливі, але, повторюся, наразі це питання ще навіть не піднімалося. Якщо будуть радикальні рішення, ми про них заявимо. Зараз же це порожні чутки».

Нагадаємо, що вчора полтавська «Ворскла» зіграла внічию з київським «Арсеналом» і не змогла пробитися до першої шістки УПЛ.

Види спорту:

Футбольні турніри: