Віталій Косовський: «У другому таймі віддали ініціативу і не змогли перелаштуватися»

Віталій Косовський / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Прес-конференція Віталія Владиславовича після нічиєї з «Ворсклою»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла», в рамках 28-го туру УПЛ, зіграла внічию з «Карпатами». Полтавці практично увесь матч вели в рахунку, але пропустили за три хвилини до кінця основного часу. Після гри з полтавськими журналістами поспілкувався виконувач обов’язки головного тренера Віталій Косовський.

Коментар по грі

«Матч можна розділити на два різних тайми. У першому таймі ми витримували структуру гри на полі, було розуміння. Але у другій половині, як ми не казали, що необхідна ще більша концентрація, в нас нічого не вийшло. Не вдався контроль м’яча, від цього нервозність, моменти біля наших воріт і пропущений гол».

Відповіді на запитання журналістів

— Віталію Владиславовичу, Ви говорили, що принципово змінили підходи до тренувального процесу та до гри. «Ворскла» Василя Сачка була про єдиноборства, швидкі флангові проходи-навіси і т. д. Про що «Ворскла» Віталія Косовського?

— Один з принципів — постійний контроль м’яча, а при втраті м’яча тут же вступаємо у боротьбу і йдемо у пресинг.

— Тобто Ваша Ворскла" це про контроль м’яча?

— Я б сказав НАША «Ворскла» (посміхається). Звісно. Перш за все треба грати у футбол.

— Коли на минулій прес-конференції Вас запитали про амбіції, Ви відповіли «вигравати у кожному матчі». Але ж це не мета, а засіб. Хотілося б зрозуміти, засіб для чого? Особисто для Вас, «Ворскла» це перша сходинка до тренерських вершин, чи Ви маєте завдання просто перезавантажити команду, а потім збираєтеся повернутися до звичної роботи з молоддю? Особисто для себе Ви чого хочете від роботи з командою?

— Мене призначили і моя справа працювати. Є керівництво, яке буде оцінювати мою роботу і приймати подальше рішення. Я зроблю все для того щоб змінити цю команду. Щось вже змінено, тренувальний процес, підходи і погляди на гру. Про те, що буде потім, давайте говорити пізніше.

— Вам належить перезавантажувати команду і Ви багато говорили про перспективну молодь. Ви добре знаєте молодіжну команду. Залишилося чотири тури до кінця чемпіонату, і за час Вашої роботи не було ще жодного дебютанта звідти. Все це при тому, що деякі позиції, наприклад напад, явно потребують оновлення.

— Якби ми сьогодні перемогли, уже можна було б говорити про молодь. Але з огляду на сьогоднішню гру, напевно треба почекати. Є талановита молодь, яка розуміє принципи гри «Ворскли» і стукає у двері основної команди. Варто трохи зачекати.

Види спорту:

Футбольні турніри: