Віталій Косовський: «На жаль на нас вплинуло вилучення»

Віталій Косовський

Прес-конференція наставника полтавців після поразки від «Чорноморця»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла», в рамках 31-го туру Української прем’єр-ліги вдома програла «Чорноморцю». Після матчу виконуючий обов’язки головного тренера «Ворскли» Віталій Косовський відповів на запитання журналістів.

— Віталію Владиславовичу, на одній з минулих прес-конференцій, Ви говорили про те, що варто трохи почекати і у складі з’являться молоді дебютанти. Сьогодні був передостанній тур. У команди немає жодної турнірної мотивації, але на поле виходять люди, які і так грають в основі і програють. Чого ще треба чекати, і чи треба взагалі?

— Я не згоден з тим, що немає мотивації. Вона є, і завжди буде. Я пам’ятаю, Ви запитували хто там «стукає у двері» основної команди. Стукають. Якби не стукали було б погано. Звісно сьогодні було важко. Ми пропустили першими. Кінцівка першого тайму була за нами, але не змогли дотиснути. На другий тайм вийшли з планом, який спрацював. Ми забили гол. Було велике бажання рухатися, хлопці були активними. Але, забігаючи наперед, скажу, що на жаль на нас вплинуло вилучення. Дуже суперечливий епізод. У меншості у нас нічого не вийшло. На жаль так буває.

— Ви говорили про те, що «Ворскла» яку ви будуєте, це про контроль м’яча, і про моментальний пресинг при його втраті. Сьогодні команда володіла м’ячем переважно на своїй половині поля. Атаки ж, особливо у першому таймі, знову зводилися до дальніх передач. Гол ми теж забили після флангової подачі. Чого не вистачає, щоб так само домінувати протягом всього матчу, і не лише на своїй половині?

— Це була б ідеальна картина, якби ми постійно володіли м’ячем, змінювали напрямки атаки, робили діагональні передачі, розвивали атаки з глибини і бігли вперед... Але, на жаль, ми не можемо це робити, адже є гра і її ритм. Та ж аритмія. Футболісти думають на полі. Ну і плюс треба сказати про суперника. «Чорноморець» був надзвичайно мотивованим, і гра вийшла дуже важкою.

— Юрій Коломоєць нарешті почав приходити у форму і забивати, але у старті сьогодні грав Карека. Чому так?

— Юра має пошкодження, і навіть у матчі з «Десною» вийшов грати з невеликою травмою. Перед цим він відіграв два матчі з маленькою перервою, і не мав часу на відновлення. Сьогодні я дав можливість проявити себе більш свіжому Кареці. Але у другому таймі його довелося замінити. Юра забиває, це добре. В останньому матчі буде вибір, кого ставити.

Види спорту:

Футбольні турніри: