Віталій Косовський: «Я ще нічого не знаю про своє майбутні у клубі»

Віталій Косовський / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після нічиєї з «Олімпіком»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла», в рамках останнього 32-го туру УПЛ, зіграла внічию з донецьким «Олімпіком», виграючи після першого тайму у два м’ячі. Після гри на запитання полтавських журналістів відповів виконуючий обов’язки головного тренера Віталій Косовський.

— Футболісти «Олімпіка» радіють сьогоднішній нічиїй. «Ворскла» ж не надто святкує. Ви незадоволені результатом?

— Ну ви ж все бачили. Ми мали солідну перевагу, а у другому таймі поступилися. Звісно, суперник має радіти. В душі ми звісно розчаровані. Але забігаючи наперед, скажу, що завдання ми все-таки виконали, посіли перше місце у другій шістці. Тому є привід і для позитиву.

— Чи відомо чи залишитесь Ви у «Ворсклі»?

— Поки немає жодної інформації. Щойно президент заходив до роздягальні, всім подякував і сказав, що найближчим часом керівництво прийме рішення і озвучить його.

— «Ворскла» сьогодні зіграла два різні тайми, і це вже не вперше ми таке спостерігаємо. Це вже тенденція. Яка причина цьому?

— Погоджуся, були такі матчі. Але радує, що у нас у першому таймі є перевага, і ми переграємо суперника у всіх компонентах. На другий тайм просто не вистачає кондицій. Ми не можемо дограти другий тайм, важко рухатися всі 90 хвилин. Ви запитаєте, чому ж кондицій вистачає у суперників. Напевно, сьогодні у нас такі реалії.

— Оцініть свою роботу в команді за ці одинадцять турів. Скільки відсотків з задуманого Вам вдалося втілити? І що не вдалося?

— Не можу оцінити у відсотках, але в цілому скажу, що ми рухаємося вперед. Маленькими кроками, але все ж рухаємося.

— Ви говорите, що не вистачає кондицій. Яких саме — фізичних чи моральних?

— Давайте не будемо перераховувати чого не вистачає. Повторюся, завдання виконане. Ми зіграли одинадцять матчів і цього достатньо щоб проаналізувати, як змінилася гра команди. Позитивних моментів більше. Як би не було важко, у нас з командою є розуміння і є гарне ставлення до справи.

Види спорту:

Футбольні турніри: