Каратисти з Полтавщини вибороли три медалі на Чемпіонаті Європи

В'ячеслав Заславець з тренером Володимиром Прядкою

В активі наших спортсменів одне «золото» і два «срібла»

Днями у Празі відбувся Чемпіонат Європи з Шинкіокушин карате серед кадетів та молоді. У складі збірної України в турнірі брали участь спортсмени з Полтавщини і ми маємо одного чемпіона та двох віцечемпіон.

В‘ячеслав Заславець став чемпіоном серед хлопців U-16 у ваговій категорії до 60 кг. Він провів чотири поєдинки, у яких вибив з турніру литовця Мішкінаса Гредіуса, Поляка Петра Корлуба та угорця Ласло матіаса Кісса. У фіналі В’ячеслав здолав болгарина Івана Чобанова.

Друге місце серед молоді у ваговій категорії до 75 кг посів Радмір Прядка з Лохвиці. Він вибив зі змагань азербайджанця Сейфаддіна Намазова. Литовця Цугімантаса Сіняускаса та іспанця Маріо Магікеса. У фіналі Радмір поступився іншому українцю Северину Палію.

Другим серед молоді у ваговій категорії до 65 кг став Артур Перепелиця. Він переміг азербайджанця Махі Махізаде, Литовця Домініка Мацука та Доната Карчуба з Угорщини. У фіналі полтавець поступився азербайджанцю Алігізмату Хасанову.

Тренер Володимир Прядка з віцечемпіонами Європи Радміром Прядкою та Артуром Перепелицею

До змагань спортсменів готували тренери Микола Богодистий (Полтава) та Володимир Прядка (Лохвиця).