Віталій Косовський: «Не вистачило вдалої гри на завершальній стадії»

Віталій Косовський

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після домашньої поразки від «Зорі»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла» в рамках першого туру УПЛ програла луганській «Зорі». Після матчу з журналістами поспілкувався наставник ворсклян Віталій Косовський.

Про гру «Ворскли» і «Зорі»

«Бувають такі матчі, коли ти переграєш суперника за гольовими епізодами, створюєш моменти, але не жаль не виходить забити. Якби забили гол — хлопці б почувалися більш вільно і грали краще. Вони дуже хотіли перемогти і можливо тому нервували»

«Я не згоден, коли ви говорите, що ми зіграли невдало. Бувають ігри, коли щось не виходить. Так, згоден, не було завершальної стадії. Варто брати до уваги силу суперника, він нам не все дозволи. Але я подякував хлопцям за гру, не все одразу виходить».

Про трансферну політику

«Якісні футболісти завжди легко вписуються в нашу команду. Ми ведемо переговори, і найближчим часом з’являться якісні футболісти, які не просто прийдуть в команду, а підсилять її»

«Що не так з Іваном Зотько? Перегляньте ще раз товариський матч проти «Дніпра-1» і ви все зрозумієте. Ми говоримо про серйозне підсилення. Гравці, які до нас прийдуть мають бути достатньо гарного рівня, що в плані тактичної підготовки, що фізичної».

Про заміну Скляра на Шехіча і лівий фланг

«Шехіч вийшов на звичній позиції правого вінгера і вони з Ігором Пердутою мали створити агресію на правому фланзі. Перш за все його випускали для швидкості. Гра більше йшла через лівий фланг? Так, вони були активніші. Це вже справа гравців на полі. Артур з Кане були активними, то чому б через них не грати. Артур вінгер, і він виконав достатньо флангових передач для інших футболістів. Так, не били в площину воріт, не створили таких моментів».

Види спорту:

Футбольні турніри: