Чемпіонат Полтави: «Зоря-Ворскла» виграла у «Кобеляк» (відео)

Підопічні Юрія Мармача зуміли завоювати три очки

30 липня у Полтаві відбулися матчі дванадцятого туру чемпіонату міста з футболу. «Зоря-Ворскла» зустрілася з «Кобеляками». Минулого туру ці команди зіграли внічию і обидві були не надто задоволені, адже могли вигравати. Цього ж разу — ветерани таки вирвали перемогу.

«Зоря-Ворскла» — «Кобеляки» 2:1

«Зоря-Ворскла»: Караван, Доценко, Олефір, Чижов, Ільчиш, П. Ротань, Даценко (Горобець, 66), Халілов, Дяченко, Манасян (Миць, 46), Мелащенко (Шарій, 88).

Головний тренер: Юрій Мармач.

«Кобеляки»: Боровик, Телятник (Демченко, 84), Поцелуйко, Макорін (Клименко, 76), Шевченко, Розка, Косяк, Рябенко (Крилевець, 70), Корнієнко (Артеменко, 83), Папірний, Хмара.

Голи: Мелащенко (29, 80) — Хмара (78).

На перших хвилинах саме «Кобеляки» володіли ініціативою і більше били по воротах. Власне вони і мали забивати першими, але не змогли реалізувати свої моменти. На четвертій хвилині після виграного підбору здалеку пробивав Поцелуйко і пробив набагато вище воріт. На 15-й міг забивати Роман Рябенко і не влучив у кут воріт. На 15-й хвилині небезпечно пробивав Олександр Косяк. Євген Караван відбив м’яч перед собою, але на підборі ніхто з кобеляччан не зіграв. На 18-й хвилині Олександр мав ще один момент і пробив вище.

«Зоря-Ворскла» вперше вдарила по воротах на 23-й хвилині. Ягуф Халілов подавав до штрафного майданчика і м’яч прилетів до рук воротаря. А через дві хвилині ветерани створили перший серйозний момент. Олександр Мелащенко віддав на Макксима Даценка і той пробив — удар відбив воротар. А згодом «Зоря-Ворскла» забила. На 29-й хвилині захисники «Кобеляк» не порозумілися перед своїм штрафним майданчиком і подарували м’яч Сергію Дяченку. Сергій пробив п воротах, голкіпер перевів м’яч у поперечку, а на добивання першим встиг Олександр Мелащенко — 1:0.

Після голу «Зоря-Ворскла» перехопила ініціативу і могла забивати ще не раз, але до перерви глядачі не побачили жодного голу. У другому таймі «Кобеляки» вирівняли гру. Команди почали обмін моментами. На 58-й хвилині пробивав Ігор Телятник, команду вртятував ворота. Тут же 2Зоря-Ворскла" організувала стрімку атаку і Олександр Мелащенко поцілив у стійку. На 60-й хвилині ще один невлучний удар виконав Олександр Косяк.

Голами команди теж обмінялися швидко. На 78-й хвилині Павло Клименко пройшов по правому флангу віддав поперечну передачу вздовж воріт, яку замкнув Дмитро Хмара — 1:1. І тут же в наступній атаці Сергій Дяченко відібрав м’яч на правому фланзі подав на Мелащенка і той пробив по воротах. М’яч від поперечини стукнувся об газон і відскочив до рук голкіпера. Арбітри побачили, що об газон м’яч стукнувся вже за лінією воріт і Андрій Сидоренко вказав на центр поля — 2:1.

В останні хвилини «Кобеляки» намагалися вирвати нічию, але команда Юрія Мармача цього не дозволила. У підсумку маємо трудову перемогу «Зорі-Ворскли». До вашої уваги відео голів матчу:

Після матчу Юрій Мармач похвалив обидві команди і розповів за рахунок чого «Зоря-Ворскла» перемогла.

У першому матчі ігрового дня «Легіон» розгромив «Алмаз».

1 «Легіон» 12 10 1 1 62-11 31
2 «Зоря-Ворскла» 12 9 3 0 58-10 30
3 «Атака-Автотранс» 11 8 1 2 58-17 25
4 ФК «Кобеляки» 12 7 2 3 34-17 23
5 «Нафтогаз» 11 7 1 3 45-19 22
6 «Подол» 11 4 3 4 27-20 15
7 «Атлетик» 10 4 1 5 24-36 13
8 «Динамо» 10 4 0 6 21-38 12