Чемпіонат Полтави: «Легіон» впевнено переміг «Кобеляки» (відео)

Лідери турнірної таблиці забили суперникам п’ять голів

6 серпня у Полтаві, в раках 13-го туру Чемпіонату Полтави з футболу зіграли ФК «Кобеляки» та «Легіон». Згідно з календарем цей матч мав би відбутися в четвер, але на прохання «Легіона» гру перенесли. Дата виявилася для легіонерів фартовою — можливість замін та ротації зробила свою справу, і програючи по ходу зустрічі «Легіон» у підсумку переміг з великим рахунком.

«Кобеляки» — «Легіон» 1:5

«Кобеляки»: Боровець, Макорін, Поцелуйко, Телятник, Мисюра, Крилевець, Розка, Корнієнко, Косяк, Клименко, Рябенко.

«Легіон»: Педько, Ягодовський (Полпов, 53), Бірюк, Таранушич, Вовкодав (Савенков, 46), Мороз (Ничипрук, 46), Масюк, Потапенко (Шмиголь, 46), Горжуй, Місяйло (Бараннік, 74), Гребенюк (Радченко, 58).

Головний тренер: Сергій Бубнов.

Голи: Косяк (49) — Масюк (65), Горжуй (72), Савенков (82), Бірюк (90), Поцелуйко (90+5, аг).

У першому таймі важко було віддати комусь перевагу. Не зважаючи на те, що «Легіон» більше володів м’ячем і створював моменти, «Кобеляки» доволі впевнено захищалися. Знаючи, як холоднокровно ця команда вміє грати з лідерами, за результат матчу ніхто не міг би поручитися. На шостій хвилині «Кобеляки» могли навіть забити швидкий гол. Владислав Корнієнко увірвався до штрафного майданчика і пробив Микола Педько відбив цей удар, а Павло Клименко, який виграв підбір не зміг добити.

На 20-й хвилині першого удару в площину воріт завдав «Легіон» — голкіпер забрав м’яч до рук. На 23-й хвилині після скидки Максима Горжуя пробивав Гребенюк — вище воріт. Словом, команди відклали голи на другий тайм.

У другій половині стало набагато веселіше. На 49-й хвилині Олександр Косяк зважився на дальній удар з-за меж штрафного майданчика і м’яч з рикошетом від газону залетів у ворота Миколи Педька −1:0.

Втім, «Легіон» виглядав сильнішим, адже Сергій Бубнов у перерві виконав ряд замін, і на полі з’явилися свіжі футболісти. На 65-й хвилині Вадим Таранушич підібрав м’яч в центрі поля і відправив у прорив по правому флангу Максима Шмиголя. Той подав до штрафного майданчика, де м’яч переправив у ворота Роман Масюк — 1:1.

На наступній хвилині «Легіон» дивом не забив вдруге. Захисник зняв м’яч з ноги у того ж Шмиголя. На 72-й хвилині «Легіон» заробив право на кутовий з правого флангу. Ігор Радченко подав на Горжуя і Максим головою вдало замкнув цю подачу і вивів команду вперед — 1:2.

Гра ставала все більш напруженою. Почастішали дрібні фоли, падіння, апеляції до суддів та жовті картки. На 79-й хвилині пробивав Олег Бараннік і його партнери по команді запевняли арбітра, що він забив. Втім, судді не зарахували гол, так як м’яч не перетнув лінію воріт.

«Легіон» і без того забив ще тричі. Втомлені «Кобеляки» почали помилятися і пропускати. На 82-й хвилині Шмиголь і Радченко організували швидку атаку, яку влучним ударом закінчив Сергій Савенков — 1:3.

Вже наостанок «Кобеляки» отримали подвійний удар. На 90-й хвилині В’ячеслав Бірюк прийняв м’яч в районі центральної лінії, пройшов кілька метрів і пробив здалеку. М’яч залетів у ворота, а голкіпер навіть не ворухнувся. Скоріше за все, навіть не бачив моменту удару — 1:4. І вже в компенсований арбітром час Андрій Поцелуйко зрізав м’яч у власні ворота, замкнувши подачу суперника — 1:5.

До вашої уваги відео всіх голів матчу:

Після гри Сергій Бубнов подякував «Кобелякам» за те, що погодилися перенести матч, і відзначив своїх футболістів за впевнену, вдалу гру.

У першому матчі ігрового дня ДЮФШ «Ворскла-2003» здобула першу перемогу, перегравши «Атлетик».

1 «Легіон» 13 11 1 1 67-12 34
2 «Зоря-Ворскла» 12 9 3 0 58-10 30
3 «Атака-Автотранс» 12 8 1 3 58-21 25
4 «Нафтогаз» 12 8 1 3 50-20 25
5 ФК «Кобеляки» 13 7 2 4 35-22 23
6 «Подол» 12 5 3 4 31-20 18
7 «Атлетик» 12 5 1 6 28-40 16
8 «Підприємці Полтавщини» 12 4 1 7 21-47 13