Чемпіонат Полтави: «Підприємці Полтавщини» впоралися з «Алмазом» (відео)

Команда Олега Кремпохи знову залишається без очок

У Полтаві триває чемпіонат міста з футболу серед аматорів. В рамках тринадцятого туру зійшлися команди з нижньої частини турнірної таблиці — «Алмаз» та «Підприємці Полтавщини». Якщо останні у другому колі грають більш менш впевнено і набирають очки, принаймні з рівними опонентами, то ось «Алмазу» ніяк не вдається здобути другу перемогу. Цей матч теж не став виключенням, хоча алмазівці вели в рахунку.

«Алмаз» — «Підприємці Полтавщини» 1:2

«Алмаз»: Котляров, Дерев’янко, Лейва (В. Педченко, 63), Шегебаєв, Глебко (Поліщук, 58), Микийчук (Черкасов, 73), Сірик (Верещака, 60), Мухін, Стрійський, Причина (Калініченко, 14), Водолага (Кислий, 78).

Головний тренер: Олег Кремпоха.

«Підприємці Полтавщини»: Квачко, Васецький, Логвиненко, Педченко, Боцуля, Кубата, Храпач, Діденко, Нечай, Жмурко, Барзій.

Головний тренер: Андрій Нерозя.

Голи: Стрійський (35) — Жмурко (49), Храпач (83).

Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі і з мінімальною кількістю моментів. «алмаз» добре захищався, але програв центр поля. Тому «Підприємці Полтавщини» навалою йшли в атаку, "Алмаз«вдало захищався і намагався контратакувати. Часом це досить непогано вдавалося, але била по воротах в основному команда Андрія Нерозі. Алмаз витримав атаки суперника. Сергій Храпач, Дмитро Діденко та Євген Боцуля мали свої моменти, але їх удари були аж надто неточними. І тут же «Алмаз» неочікувано покарав суперників. На 35-й хвилині алмазівці заробили право на штрафний і Роман Стрійський зі штрафного класно поклав м’яч у ворота — 1:0. Оце так.

До перерви «Підприємці Полтавщини» могли зрівнювати рахунок і навіть виходити вперед. Ярослав Котляров двічі врятував свою команду після ударів суперника впритул.

У другому таймі «Підприємці Полтавщини» продовжили домінувати, хоча у «Алмаза» була можливість робити заміни, а у підприємців лавка була порожньою — саме команда Андрія Нерозі виглядала більш впевнено і зрештою вирвала перемогу. На 49-й хвилині «підприємці» організували швидку атаку правим флангом, яка закінчилася виходом Віталія Жмурка сам на сам з голкіпером і голом — 1:1.

«Алмаз» надійно захищався, але кількість моментів «Підприємців» не могла не перерости у якість. На 83-й хвилині Ярослав Васецький віддав на Олександра Кубату, той увійшов до штрафного майданчика і відкотив на Сергія Храпача, який точним ударом вивів свою команду вперед — 1:2.

До вашої уваги відео всіх голів матчу:

Після гри Олег Кремпоха виглядав розчарованим. Він сказав, що досвідчені футболісти «Алмаза» поки що не демонструють своїх кращих якостей і пообіцяв, що в наступних матчах його команда попсує всім нерви.

Андрій Нерозя задоволений результатом матчу, але його непокоїть слабка реалізація моментів.

У першому матчі ігрового дня «Атлетик» виграв у ДЮФШ «Ворскла-2004».

Команда І В Н П М О
1 «Легіон» 13 11 1 1 67-12 34
2 «Зоря-Ворскла» 13 9 3 1 59-12 30
3 «Атака-Автотранс» 13 9 1 3 62-24 28
4 «Нафтогаз» 13 9 1 3 52-21 28
5 ФК «Кобеляки» 13 7 2 4 35-22 23
6 «Атлетик» 13 6 1 6 36-47 19
7 «Подол» 13 5 3 5 34-24 18
8 «Підприємці Полтавщини» 13 5 1 7 23-48 16
9 «Динамо» 11 4 0 5 21-42 12
10 ДЮФШ «Ворскла-2003» 13 1 3 9 17-48 6
11 «Алмаз» 13 1 1 11 14-91 4
12 ДЮФШ «Ворскла-2004» 11 0 1 10 20-46 1

З повним календарем ігор ви можете ознайомитись тут.

Види спорту:

Футбольні турніри: