Віталій Косовський: «Новий нападник вже приїхав у Полтаву»

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після перемоги над «Львовом»

10 серпня полтавська «Ворскла», в рамках третього туру УПЛ, вдома перемогла «Львів» і здобула першу перемогу в поточному сезоні. Після гри з журналістами поспілкувався наставник команди Віталій Косовський.

Про гру «Ворскли» у матчі з «Львовом»

«Це була дужа важка гра в плані психології, адже ми були зобов’язані брати три очки. Гра знову поділилася на два тайми. У першому таймі ми мали велику перевагу. У другій половині суперник перехопив ініціативу. Але варто відзначити суперників. У складі «Львова» зібрані сильні футболісти, які індивідуально дуже добре працюють з м’ячем. Другий тайм вийшов на зустрічних курсах. Ми мали свої моменти, які не забили, ну і суперники звісно вибігали в контратаку. Сталося так як сталося, напевно удача повернулася до нас обличчям».

Про Луїзао

«У мене на нього великі плани. Приїхав навчений футболіст з розумінням гри. Це саме той гравець в центр поля який нам потрібен. Він потренувався з нами лише кілька днів, але вже видно, що це розумний футболіст з гарною школою. Звісно, потрібен час на адаптацію. В цьому дуже допомагає Артур. Думаю, з кожним матчем цей хлопець гратиме все краще й краще. Сьогодні я ним задоволений».

Про потенційного новачка-нападника

«У нас є багато кандидатур на позицію нападника. Відкрию секрет — один з них вже приїхав до Полтави, і вже з командою. Чекаємо коли він приступить до роботи і можна буде про нього щось сказати».

Про Зураба Очігаву

«Хлопцеві потрібно працювати і доводити, що він гідний бути тут. Що він власне й робить. Він все розуміє. Це навчений футболіст, який багато що в футболі пропустив через себе».

Види спорту:

Футбольні турніри: