Чемпіонат Полтави: «Нафтогаз» здобув вольову перемогу над «Легіоном» (відео)

Команда Дмитра Мілька продовжує гонитву за лідером

13 серпня у Полтаві стартував 14-й тур чемпіонату міста з футболу серед аматорів. У другому матчі ігрового дня між собою зустрілися претенденти на чемпіонство — «Легіон» і «Нафтогаз». Ця гра виправдала статус центральної в турі, і запам’яталася гарними голами, заповненими трибунами і драйвом.

«Легіон» — «Нафтогаз» 1:4

«Легіон»: Педько (Швець, 46), Вовкодав, Швей, Таранушич (Ягодовський, 64), Масюк (Савенков, 55), Ничипорук (Гринь, 46), Мороз (Бірюк, 46), Місяйло, Шмиголь (Потапенко, 57), Горжуй, Гребенюк (Бараннік, 46).

Головний тренер: Сергій Бубнов.

«Нафтогаз»: Українець, Труба (Ребенок, 73), Богданов, Матвєєв (Хмара, 84), Харченко, Мілько (Бабець, 81), Томенко, Д. Тупік, О. Тупік (Словак, 87), Гасенко (Войченко, 57), Борсало.

Головний тренер: Дмитро Мілько.

Голи: Місяйло (8, пен.) — О. Тупік (19, 66), Борсало (27), Мілько (65).

«Легіон» можна було назвати фаворитом цього матчу. Не зважаючи на те, що «Нафтогаз» зараз перебуває в чудовій формі, ресурси команди Дмитра Мілька не безмежні. У «Легіона» більша лавка, де зібралися кваліфіковані футболісти. Втім, нафтогазівці повністю переграли суперників і у підсумку святкували перемогу.

Команди стартували обережно, намагаючись зіграти без помилок. Традиційно для таких поєдинків, футболісти обох команд діяли дуже щільно і не давали проявити себе опонентам. В таких умовах «Легіону» вдався швидкий гол. На восьмій хвилині Два Максими — Горжуй та Шмиголь — організували атаку на лівому штрафного майданчика «Легіона». Шмиголь намагався віддати передачу, але на шляху м’яча опинився Костянтин Труба і підіграв собі рукою. Арбітр матчу Андрій Сидоренко призначив пенальті і Андрій Місяйло влучним ударом з позначки відкрив рахунок — 1:0.

«Нафтогаз» не знітився і продовжив гнути свою лінію. Певний час це не приносила результату. Навпаки, випади «Легіона» виглядали більш небезпечними. Так було до 18-ї хвилини. В цей час Дмитро Тупік, прийнявши м’яч на своїй половині поля віддав прекрасну точну діагональ на свого брата Олександра, і той у боротьбі з Сергієм Швеєм зміг не лише встояти на ногах, але і влучно пробити — 1:1.

Не змусив себе чекати і другий м’яч «Нафтогаза», який насправді був схожим на перший. Тепер вже капітан команди Дмитро Мілько віддав класну довгу передачу на Воодимира Борсала. Наданик випередив Сергія Вовкодава і переправив м’яч у ворота — 1:2.

До перерви рахунок міг зрівнятися, на 30-й хвилині після подачі кутового головою пробивав Вадим Таранушич, і лише стійка воріт врятувала нафтогазівців. З тим і пішли на перерву

У другому таймі "«Легіон» мав би бути свіжішим, адже Сергій Бубнов у перерві виконав чотири заміни, і ще мав кадровий резерв. Але «Нафтогаз» вирішив всі питання стосовно переможця за дві хвилини. На 65-й хвилині нафтогазівці скористалися помилкою захисту «Легіона» біля свого штрафного майданчика і забили. Дмитра Мілька вивели на ударну позицію і капітан з відскоком від поперечини, вколотив м’яч у ворота — 1:3.

І вже на наступній хвилині «Легіон» знову привіз, а конкретно Сергій Вовкодав. Колишній ворсклянин на фланзі подарував м’яч Костянтину Войченку. Той віддав на Володимира Борсала, а нападник виявився не жадібним, і переадресував м’яч під удар Олександру Тупіку, який класно набігав. Олександр віддячив партнеру за довіру і влучним ударом оформив дубль — 1:4. «Нафтогаз» здорово підловив оборону «Легіона» на ляпах.

Наостанок «Легіон», як і у першому таймі подзвенів каркасом. На 68-й хвилині Андрій Місяйло після ривка по флангу і виходу сам на сам з голкіпером, поцілив у стійку.

У підсумку маємо четверту поспіль перемогу «Нафтогаза» у матчі з прямим конкурентом. До вашої уваги всі голи цього матчу:

Після гри тренер «Легіона», так і не зміг пояснити, що сталося з командою.

Дмитро Мілько ж на радощах дякував вболівальникам і розповів, як команда готувалася до «Легіона».

У першому матчі ігрового дня «Кобеляки» перемогли «Алмаз».

1 «Легіон» 14 11 1 2 68-16 34
2 «Нафтогаз» 14 10 1 3 56-22 31
3 «Зоря-Ворскла» 13 9 3 1 59-12 30
4 «Атака-Автотранс» 13 9 1 3 62-24 28
5 ФК «Кобеляки» 14 8 2 4 38-22 26
6 «Атлетик» 13 6 1 6 36-47 19
7 «Подол» 13 5 3 5 34-24 18
8 «Підприємці Полтавщини» 13 5 1 7 23-48 16