Віталій Косовський: «Грою задоволений, але треба було перемагати»

Прес-конференція головного тренера «Ворскли» після нічиєї з «Дніпром-1»

Сьогодні у Полтаві «Ворскла» зіграла внічию з «Дніпром-1». Після матчу головний тренер ворсклян відповів на запитання журналістів.

Про гру «Ворскли» з «Дніпром-1»

«У першому таймі ми проводили розвідку боєм. Обидві команди тактично намагалися розібратися одна з одною, зберігаючи структуру. Були епізоди коли ми перегравали дніпрян, бували й такі, коли перегравали нас. Ми зі свого оку діяли обережно. У другому таймі звісно ми додали. Хлопці перенесли на поле все, що їм говорили у перерві і створили багато моментів. Звісно, залишився такий осад... можна було перемагати. Але якщо в цілому розбрати гру — результат справедливий».

Про травмованих Луізао те Шехіча

«Шехічу потрібно близько доби, щоб вгамувати біль в колінному суглобі. Зараз він тримає його в холоді. Потім вже будемо робити МРТ і тоді буде висновок лікарів щодо його здоров’я».

«З Луізао все добре. В одному з епізодів він отримав сильний забій стегна і не зміг продовжити гру, але я сподіваюся, що це ушкодження швидко минеться і відсутність Луізао це не надовго».

Про новачків Володимира Баєнка та Рубіна Хебая

«Ви напевно хотіли бачити Баєнка у складі? (сміється). Поки що Чеснаков і Мартиненко діють надійно, і я не думаю, що треба було вносити якісь корективи. По Рубіну Хебаю — хлопець ще не зовсім готовий, але я думаю найближчим часом ви його побачите».

Види спорту:

Футбольні турніри: