Чемпіонат Полтави: хет-трик Олександра Мелащенка приніс перемогу «Зорі-Ворсклі» над «Атакою-Автотранс» (відео)

Головне протистояння міської першості закінчилося на користь ветеранів

17 вересня відбулися перші матчі 19-го туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів. Тур відкривали претенденти на чемпіонство і принципові непримиримі суперники — «Атака-Автотранс» та «Зоря-Ворскла». У матчі було три пенальті, два з яких пробивали автотрансівці, але перемога була все ж за ветеранами.

«Атака-Автотранс» — «Зоря-Ворскла» 1:3

«Атака-Автотранс»: Цюра, Поліянчук, Пустовіт, Кривчун, Боровков, Близнюк, Щекальов, Михайленко, Деріченко, Тарчуков (Варданія, 80), Кваша.

Головний тренер: Валентин Горбаньов.

«Зоря-Ворскла»: Караван, Миць, Зачепило (Чижов, 46), Ільчиш, П. Ротань, Піскун, Даценко, Дяченко, Олефір, Хрипко (Прядко, 62), Мелащенко.

Головний тренер: Юрій Мармач.

Голи: Михайленко (48, пен.) — Мелащенко (24, пен., 35, 56).

На 73-й хвилині Андрій Михайленко не реалізував пенальті (поперечина).

Вже на старті поєдинку «Зоря-Ворскла» могла швидко забити кілька голів, і лише дії голкіпера Андрія Цюри врятували «Атаку-Автотранс» від швидкого пропущеного голу. На другій хвилині Ярослав Миць головою розстрілював ворота після подачі Сергія Дяченка з лівого флангу. Андрій Цюра відбив м’яч, а потім захисники винесли м’яч подалі. На четвертій хвилині за схожої позиції після подачі Петра Ротаня з правого флангу пробивав Олександр Мелащенко і знову цей удар парирував Андрій Цюра. Відбив на того ж Мелащенка і він, добиваючи примудрився влучити в каркас воріт.

«Атака-Автотранс» свій перший момент створила на п’ятій хвилині Іван Деріченко прорвався по правому флангу, увійшов до штрафного майданчика у боротьбі з захисником пробив по воротах. Удар вийшов несильним, і м’яч прилетів до рук Євгена Каравана.

На 15-й хвилині Ярослав Швець знову подав на Мелащенка з правого флангу, і колишній нападник збірної України пробивав по воротах, але знову, спочатку виручив Цюра, а добивання заблокували захисники.

Андрій Цюра беззаперечний герой перших хвилин матчу. Але він же і привіз перший гол у ворота своєї команди. На 24-й хвилині після неточної подачі Володимира Олефіра голкіпер «Атаки-Автотранс» випустив м’яч з рук і залишив його Максиму Даценку перед порожніми воротами. Щоб виправити помилку Андрій намагався вибити м’яч з-під ніг у суперника, і затримав Даценка руками. Арбітр матчу Олександр Матяш вказав на «точку» і Олександр Мелащенко реалізував пенальті — 0:1.

Після пропущеного голу «Атака» двічі пробила по воротах, а потім пропустила вдруге. На 26-й хвилині здалеку пробивав Олександр Поліянчук, але пробив дуже неточно. На 30-й хвилині з-за меж штрафного майданчика пробивав Іван Деріченко — небезпечно, але неточно.
На 35-й хвилині після кутового і виграного підбору Петро Ротань подав до штрафного майданчика де Олександру Мелащенку дозволили прийняти м’яч і влучно пробити по воротах — 0:2.

До перерви «Атака» ледве не забила у свої ворота. На 37-й хвилині Поліянчук ледь не переправив у ворота передачу з глибини від Сергія Дяченка. На щастя Андрій Цюра не розгубився і відбив м’яч. На 40-й хвилині міг забивати Ярослав Швець — знову виручив воротар.

У другій половині «Атака-Автотранс» швидко відіграла один м’яч. На 48-й хвилині після подачі кутового з правого краю, Петро Ротань зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Олександр Матяш знову призначив пенальті, який реалізував Андрій Михайленко — 1:2.

На 53-й хвилині стався грубий епізод після якого футболісти «Атаки» і вболівальники вимагали від арбітра червоної картки для Сергія Хрипка, який прямою ногою вдарив Івана Деріченка. Арбітр обмежився гірчичником.

Команди залишилися у рівних складах і «Зоря-Ворскла» тут же забила. На 56-й хвилині Володимир Олефір віддав передачу з флангу на Олександра Мелащенка, а він прийняв м’яч у штрафному майданчику суперника і точно пробив у ближній кут — 1:3.

«Атака-Автотранс» мала чудовий момент для того щоб забити і повернути інтригу в матчі. На 73-й хвилині Володимир Олефір у своєму штрафному майданчику збив Артема Квашу, але Андрій Михайленко з позначки влучив у поперечку.

У підсумку «Зоря-Ворскла» перемогла принципового противника і принаймні на день очолила турнірну. До вашої уваги відео всіх голів матчу:

Валентин Горбаньов не був на матчі у першому таймі і відмовився від коментарів. Юрій Мармач, який під час гри волав на своїх підопічних, після гри був цілком спокійний і хвалив своїх футболістів.

У другому матчі ігрового дня «Кобеляки» перемогли ДЮФШ «Ворскла-2003».

1 «Зоря-Ворскла» 19 15 3 1 94-18 48
2 «Легіон» 18 15 1 2 86-19 46
3 «Атака-Автотранс» 19 14 1 4 91-39 43
4 «Нафтогаз» 18 14 1 3 77-23 43
5 ФК «Кобеляки» 19 11 3 5 54-41 36
6 «Подол» 18 6 4 8 56-43 22
7 «Підприємці Полтавщини» 18 6 2 10 34-72 20
8 «Атлетик» 18 6 1 11 40-69 19