Чемпіонат Полтави: «Кобеляки» розібралися з ДЮФШ «Ворскла-2003» (відео)

Юнаки забили першими, але потім пропустили чотири м’ячі

17 вересня у Полтаві на стадіоні «Динамо» відбулися перші матчі 19-го туру чемпіонату міста з футболу серед аматорів. У другому матчі ігрового дня між собою зійшлися ДЮФШ «Ворскла-2003» та «Кобеляки». Підопічні Олександра Супруна забили швидкий гол завдяки пенальті, але потім пропустили чотири м’ячі через власні помилки.

ДЮФШ «Ворскла-2003» — «Кобеляки» 1:4

ДЮФШ «Ворскла-2003»: Сопільняк, Мороховець, Лейва, Звєрєв, Цокур (Вишневецький, 67), Волошко (Чайка, 34), Костенко (Луценко, 70), Постернак (Степанян, 84), Козирка, Мельниченко, Остапенко (Артюх, 62).

Головний тренер: Олександр Супрун.

«Кобеляки»: Голуб, Макорін, Поцелуйко, Шиленко, Мисюра, Рябенко, Клименко (Артеменко, 58), Розка, Папірний, Косяк (Крилевець, 46), Корнієнко.

Головний тренер: Віктор Білорибець.

Голи: Костенко (14, пен.) — Папірний (21, 62), Клименко (43, пен.), Макорін (60).

Поки «Кобеляки» знаходили себе на полі та намагалися знайти шлях до воріт суперника, ДЮФШ «Ворскла» заробила пенальті. На 14-й хвилині Богдана Остапенко виходив на ударну позицію і його штрафному майданчику збив захисник «Кобеляк» Іван Шиленко. Арбітр матчу Андрій Сидоренко призначив пенальті, і головний бомбардир ворсклян Ян Костенко блискуче його реалізував — 1:0.

Втім, пропустили номінальні господарі теж досить швидко — через шість хвилин після голу. На 21-й хвилині кобелячани організували атаку правим флангом яка призвела до подачі до штрафного майданчика, яку точно замкнув Дмитро Папірний — 1:1.

На 43-й хвилині після такої ж подачі один із захисників ДЮФШ підіграв собі рукою, Як наслідок — пенальті і гол Павла Клименка — 1:2. Тепер юнаки йдуть на перерву у якості команди, що програє.

У другій половині більшість атак від підопічних Олександра Супруна зводилися до діагональних передач від Віталія Мороховця. Хоча ці хлопці не раз показували, що вміють контролювати м’яч і грати у комбінаційний футбол. Проте цього разу такі атаки через довгий пас результату не дали. Натомість «Кобеляки» у другому таймі забили ще двічі. На 60-й хвилині юнаки поблизу свого штрафного майданчика збили Назара Крилевця і Роман Макорін точним ударом зі штрафного збільшив перевагу своєї команди — 1:3.

На 62-й хвилині Роман Рябенко на лівому фланзі переграв Цокура і прострелив до штрафного майданчика. На цю передачу відгукнувся Дмитро Папірний і оформив дубль — 1:4.

До вашої уваги відео всіх голів цього матчу:

Після гри Олександр Супрун пояснив чому команда, ведучи в рахунку, поступилися, і чому не вигадала в атаці нічого крім діагональних передач.

Віктор Білорибець похвалив своїх підопічних, хоча й відзначив гідний спротив юнаків і розповів, чому його команда не «вмикається» з перших хвилин.

У першому матчі ігрового дня «Зоря-Ворскла» виграла у «Атаки-Автотранс».