У Полтаві з численними ножовими пораненнями госпіталізували майстра спорту з тхеквондо

Нападник теж виявився спортсменом - тенісистом

24 вересня увечері порізали полтавського тхеквондиста-дефлімпійця Вадима Боярина. Спортсмен отримав численні ножові поранення в живіт та шию і стікаючи кров’ю, пройшов близько 500 метрів до «Маркетопта», де йому перев’язали рани та викликали швидку.

Поліція затримала нападника. Ним виявився також спортсмен-дефлімпієць — Пилип Полтавець (настільний теніс). Як нам вдалося дізнатися з власних джерел тенісист Полтавець винаймає квартиру неподалік «Маркетопта» по вул. Дмитра Коряка. Саме в цій квартирі між спортсменами стався побутовий конфлікт, який закінчився різаниною В результаті обидва спортсмени, мають тілесні ушкодження і порізи. Обох учасників конфлікту госпіталізовано. Вадим Боярин мав більш серйозні пошкодження, і оскільки через порушення слуху та мови, не міг покликати на допомогу чи викликати швидку. то прийшов у людне місце, де йому допомогли.

Зараз Вадим Боярин знаходиться у реанімації і йому переливають кров. Всі бажаючі можуть здати кров у відділенні переливання крові І міської клінічної лікарні, яке знаходиться на вул. О. Гончара, 27а і працює з 8:00. Також родині Вадима можна допомогти фінансово:

Картка мами Вадима Боярина
Приват Банк 4149 4978 6269 7945
Боярин Галина Миколаївна

Нагадаємо, що Вадим Боярин є срібним призером Дефлімпійських Ігор 2017.

UPD: Речник обласної поліції Юрій Сулаєв розповів, що у квартирі де власне стався конфлікт між дефлімпійцями знайшли “предмет схожий на бульбулятор” і також “речовину рослинного походження схожу на наркотичну”. Вся квартира вимазана кров’ю. Зараз поліція перевіряє, чи вживали хлопці наркотичні засоби. Також за словами Юрія Сулаєва, життю спортсменів вже нічого не загрожує, адже попри велику кількість порізів, у них немає проникаючих ран. Коли хлопцям нададуть повну медичну допомогу, поліція поспілкується з ними безпосередньо із залученням сурдоперекладача.

Види спорту:

Футбольні турніри: