Двоє полтавців завоювали «бронзу» на Чемпіонаті Європи з карате Wado Kai

Зліва направо: Василь Постоєнко, Денис Синенко (став п'ятим), Роман Собканюк, Владислав Лещенко, Руслан Латишев

Владислав Лещенко та Роман Собканюк привезли медалі з континентальної першості

Днями у Будапешті відбувся Чемпіонат Європи з карате Вадо Кай. У змаганнях брали участь понад 600 спортсменів з 12 країн континенту. У складі збірної України на турнірі змагалися каратисти з Полтави і ми маємо двох призерів.

Полтавець Владислав Лещенко став третім серед хлопців 16-17 років у ваговій категорії до 61 кг. Він поступився румуну у першому поєдинку, але потім переміг іншого представника Румунії, і у двобої за «бронзу» виявився сильнішим за угорця.

Владислав Лещенко та тренер Руслан Латишев

Інший представник Полтави — Роман Собканюк змагався серед хлопців 12-13 років, у ваговій категорії 50+ кг. Він провів п’ять поєдинків. У перших двох він переміг каратистів з Англії та Румунії, а у третьому бою поступився угорцеві і вилетів до втішних сутичок. Там він спочатку переміг ще одного представника Англії, а у «бронзовому фіналі» здолав каратиста з Шотландії.

Роман Собканюк та тренер Василь Постоєнко

Обидва хлопці — вихованці полтавського СК «Вадо Кай». Владислава Лещенка до змагань готував тренер Руслан Латишев, Романа Собканюка — тренер Василь Постоєнко.