Федерація боксу хоче дискваліфікувати кременчуцького тренера Олександра Ляхового за перехід Віктора Вихриста у професіонали

Олександр Ляховий та Віктор Вихрист

Національній федерації не сподобалося рішення Віктора

Днями кременчуцький боксер-важковаговик Віктор Вихрист підписав контракт з німецькою промоутерською компанією ECBoxing. Тепер він виступатиме у професійному боксі під псевдонімом Віктор Фауст. Віктор покинув аматорський бокс прямо напередодні Олімпійських Ігор 2020 в Токіо. Такий крок не сподобався Федерації боксу України, і вона оприлюднила на своєму сайті офіційну заяву з цього приводу. Зокрема у повідомлення зазначено наступне:

«Рішення щодо відмови Віктора Вихриста припинити виступи у складі Національної збірної України повідомив 27 січня особистий тренер боксера — Олександр Ляховий у спілкуванні з головним тренером збірної. Тобто за день до підписання Віктором Вихристом професійного контракту. До цього моменту Федерація боксу України не отримувала жодних повідомлень стосовно можливого бажання Вихриста перейти у професійний бокс та припинити виступи у складі збірної України.

Всеукраїнська громадська організація Федерація боксу України в цілому обурена з приводу даної події. На наше глибоке переконання подібні дії спортсменів є непрофесійними, не спортивними та неетичними по відношенню до держави, федерації, колег по збірній, тренерського складу та українського боксу загалом. Тобто всіх задіяних учасників підготовки членів збірних команд України, які протягом багатьох років вкладали час, ресурси та фінанси у виховання та підготовку спортсмена. Мова йде про фінансування навчально-тренувальних зборів, поїздки на міжнародні турніри, екіпірування і т. д».

У зв’язку з цим ФБУ збирає засідання КДК та ініціює дискваліфікацію Олександра Ляхового на три роки. За цей час він не матиме права брати участь у змаганнях будь-яких вікових груп, у якості тренера чи секунданта.

Самого ж Віктора позбавили стипендії та квартири у Кременчуці.

Види спорту:

Футбольні турніри: