Титульний спонсор «Ворскли» виділив 2,5 млн доларів на боротьбу з коронавірусом

Костянтин Жеваго / Фото з офіційного сайту "Ворскли"

Гроші мають піти на закупівлю систем штучної вентиляції легень та допомогу лікарням

Міжнародна гірничорудна компанія «Ferrexpo» одним із засновників якої є полтавський бізнесмен Костянтин Жеваго — виділила 2,5 млн. доларів на боротьбу з коронавірусом повідомляє прес-служба організації. Таке рішення вчора прийняла Рада директорів компанії. У тому ж повідомленні вказано, що «допомого буде спрямована на забезпечення лікарень та медпрацівників міст Горішні Плавні, Кременчук і Полтава необхідною технікою та засобами для лікування і запобігання розповсюдженню коронавірусу на Полтавщині та в цілому в Україні».

Як бачимо, «Ferrexpo», хоч і говорить про всеукраїнські масштаби, все ж акцентує увагу саме на Полтавській області, а точніше — на Полтаві, Кременчуці та Горішніх Плавнях. Це можна зрозуміти, адже саме тут знаходяться основні активи компанії — Полтавський, Єристівський та Біланівський гірничо-збагачувальні комбінати. Також компанія «Ferrexpo» є титульним спонсором футбольного клубу «Ворскла», і клуб вже взявся допомагати медзакладам Полтави. Зокрема за клубом «закріплена» Полтавська обласна інфекційна лікарня.

Нагадаємо, що до цього 25 млн грн на боротьбу з коронавірусом на Полтавщині виділила «Нова Пошта», а у Решетилівці місцева волейбольна команда віддала на потреби Решетилівської ЦРЛ клубний мікроавтобус та три позашляховики. Між іншим, власні машини волейболістів.

Види спорту:

Футбольні турніри: