Олександр Кудацький про Чемпіонат Полтави: «Можливо доведеться чекати червня»

Олександр Кудацький

Розпитали у голови Федерації футболу міста про майбутню першість

Поки увесь світовий і український футбол на вимушеній паузі, функціонери на всіх рівнях шукають шляхи поновлення футбольного сезону. Ми вже писали про карантинні розклАди у Чемпіонаті області. Зараз же вирішили довідатися про поновлення міської першості. Із запитаннями ми звернулися до очільника Федерації футболу Полтави Олександра Кудацького:

— Якщо говорити про можливі дати Чемпіонату Полтави, то існує єдиний орієнтир — постанови уряду, — розповідає Олександр Миколайович. — Попередню згоду на участь в чемпіонаті дали 18 команд, але поки що це все виключно на рівні розмов. Ми ще навіть збір заявок не оголошували. Щонайменше до 11 травня країна на карантині, і на мою думку, в цей день ще нічого не закінчиться. За логікою речей, якщо дітям дозволять ходити до школи, то тоді можна буде і розпочинати чемпіонат. Можливо доведеться чекати червня, коли Сонце підніметься і буде тепло.

Нагадаємо, що чинний чемпіон Полтави — команда «Легіон» — відмовився від участі у Чемпіонаті області, і готується до Чемпіонату Полтави з новою назвою — ФК «Чемпіон».

Види спорту:

Футбольні турніри: