Олег Лисак: «"Ворскла" готова до рестарту чемпіонату, але треба дочекатися офіційних рекомендацій»

Олег Лисак

Віцепрезидент полтавського клубу прокоментував можливе поновлення УПЛ 30 травня

Днями, виконавчий директор УПЛ Євген Дикий озвучив ймовірну дату поновлення УПЛ — 30 травня. Тут же оприлюднили робочий календар догравання сезону в УПЛ 2019/2020. Євген Дикий зазначив, що матчі точно відбуватимуться без глядачів, а для їх проведення всі футболісти, арбітри і співробітники клубів мають обов’язково пройти тест на COVID-19 і мати негативний результат.

Ми поспілкувалися з віцепрезидентом «Ворскли» Олегом Лисаком і запитали те наскільки прямо зараз полтавський клуб готовий до рестарту.

— Олеже Вікторовичу, зараз якраз триває обговорення сценарію поновлення сезону у Прем’єр-лізі. Клуби, і «Ворскла» в тому числі, отримали робочий варіант календаря. Яка позиція «Ворскли» стосовно запропонованого сценарію. Клуб і команда готові стартувати 30 травня?

— Так, обговорення у повному розпалі. Вже відбулися робочі наради в УПЛ за часті представників УАФ, а зараз національна Асоціація консультується з МОЗ, щоб напрацювати правильний механізм виходу з карантину. Що стосується клубу, то «Ворскла» готова до рестарту. Наша база працює, поля якщо треба буде теж швидко приведуть в норму. Тренерський штаб теж орієнтується на оптимістичний сценарій, і тренери вже розписали собі графік, як будуть повертатися до звичного режиму.

— Всі співробітники матимуть пройти тести на коронавірус, і у деяких клубах скаржилися, що досить важко буде дістати необхідну кількість тестів. Як з цим у «Ворсклі»?

— Якщо все дійде до тестування, то я думаю, ми вирішимо це завдання. Зараз до цього ще далеко, адже є купа більш глобальних питань, без відповідей на які неможливо рухатися далі. Незрозуміло, наприклад, де будуть проводитися матчі, як ми гратимемо на виїзді. У яких регіонах відкриють готелі, а в яких ні. Словом, ще купа невизначеного. Зараз потрібно дочекатися централізованих рекомендацій від МОЗ, УАФ та УПЛ, детально їх вивчити, а вже потім, виходячи з них, думати як діяти далі. Зараз найголовніше, щоб в Україні не було нових сплесків захворюваності.

Види спорту:

Футбольні турніри: