Двоє каратистів з Полтавщини стали переможцями на віртуальному Чемпіонаті Іспанії (відео)

Ратмір Прядка

Ратмір Прядка та В’ячеслав Заславець завоювали «золото» міжнародних змагань

Днями відбувся перший я віртуальний чемпіонат Іспанії з Кіокушинкай карате «Spanish Virtual Open». У змаганнях брали участь спортсмени з одинадцяти країн світу в тому числі і українці. Двоє спортсменів з Лохвиці — В’ячеслав Заславець та Ратмір Прядка стали переможцями.

Варто зауважити, що змагання проводилися у незвичному форматі. Для розділу «куміте» спортсмени виконували «бій з тінню», записували його на відео і потім відправляли суддям. Ті ж, у свою чергу, оцінювали майстерність спортсмена, порівнювали його з суперником і давали бали за вдалі дії. Таким чином каратисти змагалися у розділі «Куміте» онлайн.

Так Ратмір Прядка з Лохвиці став кращим серед дорослих. Він переміг іспанців Сантьяго Переса, Давіда Боша, Адріана Лече, Хосе Мігеля Тапію. У фіналі Ратмір виявився вправнішим за Давіда Маррадеса.

В’ячеслав Заславець переміг у змішаному «Куміте» серед юніорів. Він був переконливішим за іспанця Джона Ібарру, його спіітчизника Алессандро Годріганеса, поляка Каміла Кішеля, та іспанку Марту Руіс.

До змагань каратистів готували тренери Володимир Прядка та Богдан Дунаєвський.

Види спорту:

Футбольні турніри: