Віцепрезидент «Ворскли»: «Стратегічне завдання — щорічна участь у Єврокубках»

Олег Лисак

Олег Лисак поспілкувався з журналістами

Днями віцепрезидент полтавської «Ворскли» Олег Лисак дав інтерв’ю програмі «Футбольний формат». Олег Вікторович розповів про ситуацію в клубі, про підсумки сезону та про плани на майбутнє

Про попит на футболістів

«Якщо хтось хоче придбати нашого футболіста — будь ласка. Але ми розуміємо їх потенціал. Він достатньо серйозний. Якщо хтось готовий платити за цей потенціал, ми розглянемо. Але це мають бути зовсім інші пропозиції ніж ті які ми маємо зараз. У клубі є всі умови, щоб гравці могли розвиватися»

«У мене є пропозиції по Дмитру Різнику. Є польські клуби, є інші клуби з Європи»

«У „Ворскли“ немає завдання маринувати футболістів тут як в банці, чи глобально заробляти. Я мрію створити команду з якою ми можемо жити з перспективою на 3-5 років. Звичайно, якщо буде пропозиція по якій ми розумітимемо, що гравець готовий, і чемпіонат йому ментально підходить — звісно ми її обдумаємо. Але якщо хтось хоче взяти футболіста за безцінь на перспективу — навіщо тоді гравцеві змінювати клуб».

Про підсилення

«Є позиції які нам назвав Юрій Вільйович — над їх підсиленням ми працюємо на трансферному ринку. Йдеться про опорну зону, нападника, вінгерів, можливо центрального захисника. Юрій Вільйович також позитивно дивиться на молодь».

Про завдання які стоять перед клубом

«На цей момент найголовніше завдання — комплектація і підготовка команди до нового сезону. Друге тактичне завдання — втримати структуру яка зараз є і знайти ринки збуту. Ну і стратегічне завдання — щороку брати участь у Єврокубках».

Повне інтерв’ю дивіться на відео:

Види спорту:

Футбольні турніри: