COVID-19 у «Ворсклі»: інфіковані щонайменше п’ятеро футболістів і два тренери

Іван Пешич / Фото з офіційного сайту «Ворскли»

На матч з «Олімпіком» команду може вивести Сергій Долганський

Щонайменше п’ятеро футболістів основної обойми «Ворскли» заразилися COVID-19 і не тренуються напередодні матчу з «Олімпіком». Після того, як кілька днів тому з’явилася інформація про те, що у стані «Ворскли» стався спалах коронавірусу, ми розповідали про те, що головний тренер команди Юрій Максимов у Києві зробив КТ легень і легені тренера були чистими. Ми писали про це дев’ятого жовтня, а десятого команда мала пройти планове тестування на коронавірус. З моменту тестування пройшло п’ять днів, але клуб не оприлюднив жодної офіційної інформації стосовно стану здоров’я футболістів тренерів чи співробітників клубу. Втім, нам вдалося з власних джерел дізнатися деякі деталі.

Щонайменше п’ятеро гравців — інфіковані

Нам вдалося дізнатися прізвище п’ятьох футболістів, які здали позитивний тест на коронавірус. Вони зараз перебувають на самоізоляції, не тренуються з командою, і не готуються до матчу з «Олімпіком». Йдеться про таких футболістів:

  • Ігор Пердута
  • Ібрахім Кане
  • Пап-Альюн Ндіайє
  • Павло Ребенок
  • Іван Пешич

Юрій Максимов і Віктор Уляницький поза тренувальним процесом

Позитивний тест на COVID-19 також здали головний тренер Юрій Максимов та його помічник Віктор Уляницький. Вони переживають вірус без симптомів, але теж відправилися на самоізоляцію. За нашою інформацією, зараз тренувальним процесом керує тренер воротарів Сергій Долганський. Ймовірно саме він виведе команду на матч з «Олімпіком».

Що залишилося невідомим

Досі невідома кількість хворих, як серед гравців, так і серед персоналу клубу. Нам вдалося з’ясувати п’ять прізвищ, але насправді їх може бути більше. Так само нам стало відомо, що на роботі вже кілька днів не з’являється віцепрезидент клубу Олег Лисак. Втім, ми не знаємо з яких причин.

Види спорту:

Футбольні турніри: