Віцепрезидент «Ворскли» про матч із «Шахтарем»: «Будемо змушені звертатися до органів футбольного судочинства»

Олег Лисак

Керівництво «Ворскли» категорично проти перенесення матчу до Києва

Віцепрезидент «Ворскли» Олег Лисак прокоментував офіційному сайту клубу озвучив позицію клубу стосовно перенесення матчу «Ворскла» — «Шахтар» до Києва.

«Вчора ж почалися якісь незрозумілі для нас гойдалки (а саме телефонні дзвінки й жодних офіційних листів, — прим.), — обурюється віцепрезидент ФК „Ворскла“ Олег Лисак — нам почали ставити умови, за яких ми повинні їхати на гру з „Шахтарем“ до Києва. Якщо так, то готові навіть віддати „Гірникам“ свій готель у Кременчуці. Але ж ми запропонували цілком прийнятний з усіх точок зору, в тому числі маршруту, для обох сторін, варіант з КСК „Ніка“. Не хочемо, аби нами маніпулювали, щось підлаштовуючи на свій манер. Сподіваємось, УПЛ дасть правильну оцінку ситуації, що склалася, і ми спокійно, без взаємних образ та претензій, зіграємо цей матч в Олександрії на арені з нормальною інфраструктурою. Ще раз наголошу: ми категорично проти перенесення гри до столиці, тим більше, що „Шахтар“ наполягає на тому, аби й зустріч другого кола також зіграти в Києві. Змушені будемо звернутися до органів футбольного судочинства», — резюмував Олег Вікторович.

Нагадаємо, що матч неможливо провести у Полтаві, через епідеміологічну ситуацію в місті, тому матч перенесли до Олександрії на поле КСК «Ніка». Втім, пізніше УПЛ повідомила, що матч неможливо провести в Олександрії.

Види спорту:

Футбольні турніри: