«Базиль» до кінця року відсторонили від участі в обласних змаганнях під егідою Асоціації футболу Полтавщини

Засідання КДК / Фото: Владсилав Власенко

Десять футболістів команди отримали персональні відсторонення

Сьогодні відбулося засідання КДК Асоціації футболу Полтавщини. Комітет зокрема розглядав випадок з ФК «Базиль» з Базилівщини. Команда з Машівського району попри заборону АФП взяла участь у Весняному кубку Полтави, турнірі який проводить Федерація футболу Полтави. Напередодні першого матчу в Кубку, команді пригрозили дискваліфікацією, проте «Базиль» вийшов на поле стадіону «Динамо» і переміг «Молодих зірок» у попередньому раунді турніру.

На засіданні були присутні четверо членів КДК: Юрій Парамонов (голова), Микола Ісаєв (заступник голови), Василь Коваленко та Бачукі Дарсанія. Оскільки КДК зібрався за ініціативою Комітету проведення змагань, то доповідав голова цього комітету — Володимир Олексенко.

— Минулого року подібні випадки, коли футболісти обирали де їм грати, і відкріплялися з Єдиної бази, теж були, — розповів Володимир Олексенко. — Тоді деякі команди, коли чемпіонат області закінчився, вирішили, що якщо вони не змінюють назву, то обмеження їх не стосуються й взяли участь в Осінньому кубку Полтави. Тоді ми проводили з ними бесіди та пояснювали чим це загрожує. Цього року ми теж всім розіслали листи, де пояснили, що згідно зі Статутом, команди які без погодження з АФП беруть участь у змаганнях не під егідою Асоціації, згідно з цим же Статутом будуть відсторонені від змагань під егідою АФП. Потім до нас дійшов сигнал, про те що на стадіоні «Динамо» відбудеться так званий Весняний кубок Полтави й там збиралися брати участь обласні команди, такі як «Базиль», ФК «Чутове» тощо. Всім цим командам, включаючи «Базиль», ми розіслали листи з попередженнями, що участь у цих змаганнях загрожує відстороненням від змагань під егідою АФП. Також Володимир Олексенко, як і члени КДК, наголошували на тому, що подібна ініціатива не породження Асоціації футболу Полтавщини, а впровадження УАФ.

Володимир Олексенко

Члени КДК вислухали Володимира Олексенка, дійшли висновку, що команда «Базиль» була попереджена про всі умови і обмеження, і не зважаючи на це порушила обмеження АФП, і взяла участь у Весняному кубку Полтави. Постало питання про відсторонення «Базиля» від участі в обласних та міських змаганнях під егідою АФП, а також застосувати персональні санкції до десяти футболістів «Базиля» і не заявляти їх на Чемпіонат та Кубок Полтавщини за жодну з команд. Йдеться про таких гравців:

  • Олега Червонцев
  • Владислав Демчук
  • Олександр Пустовіт
  • Олександр Коломієць
  • Олексій Чеберко
  • Віталій Сидоренко
  • Владислав Видря
  • Олександр Ткаченко
  • Анатолій Ткаченко
  • Сергій Литвиненко

Члени КДК одностайно проголосували за це рішення. Отож: команду «Базиль», як і перерахованих футболістів відсторонено від участі в обласних змаганнях під егідою АФП до кінця сезону 2021 року.

Члени КДК неодноразово наголошували на тому, що такі ж санкції чекають всіх учасників Весняного кубка міста, які планують також грати й на обласному рівні.

Види спорту:

Футбольні турніри: