«Алмаз» розгромив «Будівельний коледж» і вийшов до чвертьфіналу Весняного кубка Полтави — змагання не призупиняються попри карантинні обмеження

Підсумки чергового протистояння у весняному кубку міста

У Полтаві на стадіоні «Динамо» триває Весняний кубок міста з футболу 2021. П’ятого березня відбувся матч 1/8 фіналу Весняного кубка Полтави з футболу серед аматорів між командами «Будівельний коледж» та «Алмаз». Досвідчені учасники міських турнірів — «Алмаз» забили суперникам чотири голи і перемогли, пройшовши до наступної стадії.

«Будівельний коледж» — «Алмаз» — 0:4

Варто відзначити, що матчі турніру проходитимуть за розкладом, не зважаючи на карантинні обмеження. Нагадаємо, що згідно з рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області з 3 по 17 квітня на території Полтавської ОТГ заборонено проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників.

Коли ми звернулися за поясненнями до голови Федерації футболу Полтави Олександра Кудацького, він запевнив що турнір проходить за дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних норм.

Це не масовий захід, ми проводимо матчі без глядачів і дотримуємося норм безпеки, — розповідає Олександр Кудацький. — А щодо футболістів, то вони у нас такі ж люди, як, приміром, і у «Ворсклі». «Ворскла» ж грає».

Цей коментар можна назвати логічним, але при цьому він суперечить тим обмеженням, які прописані у рішенні комісії ТЕБ та НС, адже Весняний кубок Полтави не є професійним турніром і не входить у Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.

Варто зазначити, що на національному рівні текст Рішення також порушується. Приміром, днями у Копилах на полі НТБ ФК «Полтава», «Олімпія» з Савинців в рамках аматорського Чемпіонату України розгромила київську «Єдність». Згідно з прописаними обмеженнями, цього матчу теж не мало бути, принаймні у цей день, і в цьому місці.

Сьогодні на стадіоні «Динамо» в рамках 1/8 фіналу Весняного кубка Полтави зіграють «Будівельник» та дискваліфікований на обласному рівні «Базиль» з Базилівщини.

Види спорту:

Футбольні турніри: