ВК «Решетилівка» представив трьох нових гравців і головного тренера

Зліва направо: Олександр Біленький, Микита Лубан, Сергій Соснін, Євген Політько, Сергій Котьман / Фото: Владислав Власенко

Команда з Полтавщини готується до сезону у Суперлізі

Сьогодні у Полтаві відбулося урочисте представлення новачків ВК «Решетилівка» та нового головного тренера команди Сергія Сосніна. На заході крім самих волейболістів та тренера були присутні президент клубу Олександр Біленький та директор Сергій Котьман.

Команду офіційно поповнили троє гравців: Микита Лубан, Євген Політько та Денис Веленький. Ось як цих волейболістів коротко представив директор клубу Сергій Котьман.

«Денис Велецький — молодий і перспективний перший темп, вихований у сильній харківській школі волейболу».

«Микита Лубан — представник Вінницької школи. Минулого року виступав за „МХП-Вінниця“ й дуже добре проявив свої лідерські якості. Особливо запам’ятався у грі з „Решетилівкою“ на Кубку України. Він практично самостійно вирішив багато турнірних завдань для свого клубу».

«Євген Політько — вихованець полтавського волейболу за якого ми довго боролися. Він також грав за „МХП-Вінницю“, але він полтавець, і я дуже задоволений, що тепер він повернувся на батьківщину».

Новий головний тренер команди — Сергій Соснін — відомий полтавським вболівальникам за своєю роботою у лубенському «Фавориті».

«Мені дуже приємно повернутися працювати на Полтавщину, — говорить новий наставник „Решетилівки“. — А ще — приємно брати участь в амбітному проекті. В мене є досвід роботи в Ужгороді, де ніколи не було волейболу — там на жаль скінчилися фінанси й проект зник. Також працював у Лубнах і там, я вважаю, ми гідно представляли Полтавщину на всеукраїнському рівні. Зараз же радий попрацювати у Решетилівці. Багато хто не знає, де вона знаходиться на карті, але це ні про що не говорить. Коли команда гратиме в Суперлізі, її помітять дуже швидко. Багато не говоритиму — все покаже сезон. Я вважаю, що мені й команді цілком під силу виконати ті завдання, які перед нами поставлено».

Завдання, про які говорить Сергій Соснін, озвучили керівники клубу. У наступному сезоні ВК «Решетилівка» має увійти до п’ятірки кращих команд Суперліги.

Сергій Соснін

Нагадаємо, що за підсумками сезону 2020/2021 «Решетилівка» вперше в історії здобула право виступати в елітному дивізіону українського волейболу — чоловічій Суперлізі.

Також Олександр Біленький та Сергій Котьман відповіди на запитання журналістів. Про фарм-клуб у Другій лізі, відставку Сергія Побережченка та Єврокубки, читайте тут.

Види спорту:

Футбольні турніри: