Головний тренер СК «Полтава»: «Не дуже добре знаю Другу лігу, тому дебютний сезон це розвідка боєм»

Коментар наставника «містян» перед дебютом у професійному футболі

Напередодні старту у Другій лізі, СК «Полтава» провів відкрите відкрите тренування напередодні якого головний тренер команди Володимир Сисенко відповів на запитання журналістів.

Про новачків

«Молоді футболісти, яких представили як новачків у команді не так давно: хтось прийшов у міжсезоння, хтось навесні. Це талановиті хлопці, але з ними ми будемо працювати на перспективу. А от досвідчені футболісти — Ян Вічний, Дмитро Копитов, Євген Стрельцов — це хлопці з досвідом матчів на високому рівні. Вони прийшли для підсилення основи «прямо зараз».

Про очікування від сезону в Другій лізі

«Для нас це перший професійний сезон і, чесно кажучи, я сам слабко собі уявляю що таке Друга ліга українського футболу, на відміну від Першої ліги чи УПЛ. Тому для нас це зараз буде „розвідка боєм“. Вже по ходу чемпіонату ми побачимо як ми будемо виглядати на фоні інших команд у цьому дивізіоні. Сказати щось більш конкретне можна буде після п’яти-шести турів».

«Ми не пішли на кардинальну зміну складу. Наш орієнтир — футболісти з Полтави та області».

— Володимире Анатолійовичу, Ви говорили, що Ваша улюблена гра це атакувальний футбол з володінням м’ячем в стилі Пепа Гвардіоли. Якщо взяти за основу Другу лігу українського футболу, Ви збираєтеся будувати команду, яка гратиме в ось такий атакувальний і гарний футбол, чи у пріоритеті результат і Ви користуватиметеся тією тактикою, яка приноситиме очки?

— Мої погляди формувалися на «Динамо» Валерія Лобановського 1975 року й пізніше. Він був першим у Європі хто так високо й часто використовував пресинг. Гвардіола ж довів це до ідеалу. А що стосується «Полтави», то ми оберемо щось збалансоване — Намагатимемося звісно набирати очки, але не відходити занадто далеко від принципів такого футболу.

Про помічників

«Мої помічники — Ігор Тимченко та Віталій Старовойтов. І це не ті помічники, які просто розставляють фішки на тренування. У Віталія більше організаційних та адміністративних функцій. Хоча і у тренувальному процесі ми також використовуємо його досвід. Роль Ігоря Тимченка також не зводиться до якоїсь однієї конкретної функції. Він — опора і допомога в моїй роботі та допомагає комплексно, як у тренувальному процесі, так і у розборі та оцінці матчів».

Перший матч у професійному футболі СК «Полтава» зіграє в неділю 25 липня. В рамках першого туру Другої ліги 2021/2022 полтавці приймуть «Суми». Матч почнеться о 18:00. Квитки можна придбати тут.

Види спорту:

Футбольні турніри: