Володимир Сисенко: «Перемога, попри переконливий рахунок, була дуже важкою»

Володимир Сисенко / Фото: Владислав Власенко

Головний тренер СК «Полтава» поспілкувався з журналістами після перемоги над «Сумами»

Сьогодні СК «Полтава», у першому матчі в статусі професійного футбольного клубу, переміг «Суми». Після матчу головний тренер полтавців Володимир Сисенко відповів на запитання журналістів.

Про гру

«Я не став би говорити гучних слів на кшталт „розгром“ чи „впевнена перемога“. Так, за рахунком можливо це так і виглядає, але суперник приніс нам чимало проблем. Це хороша, мобільна команда. Вони проявили себе дуже добре. Тому, я можу сказати, що це була трудова перемога».

Про стартовий мандраж і ранню заміну Абазова

«Так, на початку матчу не все виходило. Це перший матч на такому рівні та ще й на рідному стадіоні — навіть великі майстри в такі моменти хвилюються. І в перші 10-15 хвилин це було дійсно помітно. Але потім хлопці заспокоїлися і все пішло так як треба. Беслан не випадав з гри. Просто він досить швидко „підсів“ на жовту картку, а оскільки він опорний півзахисник і його позиція передбачає боротьбу — це було потенційне вилучення. Тому я його поміняв».

Про новачків

«Я ще перед сезоном говорив, що такі люди як Дмитро Копитов, Євген Стрельцов та Ян Вічний це підсилення для основної команди. Дмитро сьогодні це показав. А щодо юного Дениса Руденка, то своєю роботою на останніх тренуваннях він гучно постукав до основного складу. Враховуючи ушкодження Стрельцова, я довірився Денису. Не можу навіть сказати, що я сильно ризикував, ставлячи його в основу. Я бачив в якому він стані, бачив його можливості й був у ньому впевнений. Зрештою, він повністю виправдав довіру».

Про «Суми»

«У порівнянні з минулим „аматорським“ сезоном ця команда однозначно стала швидшою. Повторюся, попри переконливий рахунок, ця перемога була дуже важкою. „Суми“ показали, що вони команда серйозного рівня і в цьому дивізіоні подібна напруга чекатиме на нас в кожному матчі».

Про вболівальників

«На стадіоні, звісно були порожні місця, але я дуже хочу подякувати вболівальникам, які сьогодні пришли нас підтримати. Якщо ми своєю грою будемо приваблювати глядачів, то з кожним матчем їх буде все більше й більше. Футбол це видовище, а видовище — для глядачів».

Види спорту:

Футбольні турніри: