Сергій Іващенко: «У СК „Полтава“ з’явиться дівоча команда U-17»

Сергій Іващенко / Фото: Владислав Власенко

Президент клубу анонсував появу жіночого колективу для участі в обласних змаганнях

Сьогодні у Полтаві, в офісі заводу «Лтава» відбулася пресконференція СК «Полтава» за підсумками першої частини сезону. На запитання журналістів відповідали президент клубу Сергій Іващенко, головний тренер команди Володимир Сисенко та капітан команди Дмитро Щербак. Зокрема прозвучало питання й про подальші перспективи клубу, адже керівники «Полтави» позиціюють проект як амбітний та довгостроковий. Зокрема у Сергія Іващенка запитали, чи буде в СК «Полтава» розвиватися жіночий футбол. Адже наразі наявність жіночої команди є обов’язковою для клубів УПЛ і потроху впроваджується й у нижчих дивізіонах. Президент СК «Полтава» Сергій Іващенко анонсував появу у клубі дівочої команди.

— Навіть зараз, коли ми виступаємо у Другій лізі, нам необхідно мати бодай дитячу жіночу команду, — говорить Сергій Іващенко. — І це не питання наших планів, це необхідна норма сертифікації клубу. Тому зараз ми працюємо над тим. У весняній частині чемпіонату в нас буде дівоча команда U-17, яка братиме участь у чемпіонаті області. Це необхідно зробити, адже без цього клуб не зможе рухатися далі.

Нагадаємо, що після двадцяти турів Другої ліги СК «Полтава» фінішував на шостій позиції в турнірній таблиці Групи Б. В останньому матчі року полтавці перемогли херсонський «Кристал».

Види спорту:

Футбольні турніри: