Віцепрезидент “Ворскли”: “Для домашніх матчів ЛК розглядаємо стадіон у Лодзі”

Олег Лисак

Олег Лисак розповів як команда готуватиметься до міжнародних матчів

Полтавській “Ворсклі” першою з українських клубів належить виступати у Єврокубках. В умовах повномасштабної війни з росією, це викликає цілий ряд проблем, адже міжнародні матчі в Україні грати не можна. До того ж у команді велику роль відіграють легіонери, більшість з яких зараз грає по орендах. Про плани команди на підготовку до сезону розповів віцепрезидент клубу Олег Лисак в коментарі інформаційному партнеру “Ворскли” - каналу “Еспресо ТВ”.

Про старт підготовки до сезону

- Підготовку до сезону команда має розпочати в середині червня. А далі ми шукаємо локацію, де ми могли і проводити матчі та тренувальні збори. - говорить Олег Лисак. - Ми серйозно, можна сказати під мікроскопом розглядаємо місто Лодзь, адже там є і стадіон четвертої категорії, і база гарної якості, й інфраструктура. Зараз голова зайнята організаційними питаннями.

Про легіонерів

“Після 20-х чисел червня ми зберемо всіх легіонерів, які виступають в орендах. Ми у постійному діалозі з хлопцями. Якщо ситуація в Україні буде деескалована, повертатимемо хлопців назад у розташування команди та грали чемпіонат. Зрештою, у них є чинні контракти. Наскільки все це вдасться втілити в життя зараз говорити складно, адже існують фактори, які від нас не залежать. Але ми робитимемо все для того, щоб максимально зіграти команду й гідно представити України у Єврокубках”.

Повну версію коментаря дивіться на відео ефіру каналу.

Види спорту:

Футбольні турніри: