Олег Лисак: “У тренерського штабу “Ворскли” достатньо професіоналізму щоб розібратися зі шведами та рухатися далі”

Олег Лисак / Фото: Владислав Власенко

Коментар віцепрезидента “Ворскли” про підготовку команди до сезону та стан справ у клубі

Полтавська “Ворскла” першою з українських клубів має розпочинати новий сезон. Зараз команда після полтавських тренувань під керівництвом Вадима Сапая та Павла Ребенка вирушила до Польщі, де до команди приєднається новий тренерський штаб під керівництвом Віктора Скрипника. Також до команди мають приєднатися легіонери. Про підготовку до сезону, єврокубки та зміну тренера розповів віцепрезидент клубу Олег Лисак.

Про новий чемпіонат

“Старт нового чемпіонату заплановано на 20 серпня. На сьогоднішній день ведуться розмови про те, що розпочинати мають всі й одразу — всі ліги, першість U-19, жіночий чемпіонат. Тому звісно ми зараз готуємося до всього в авральному режимі. При цьому, знову ж таки ведуться розмови про те, що для проведення чемпіонату будуть доступні лише три міста. Але ми намагатимемося попри все, буде вгорі турнірної таблиці й радувати вболівальників”.

Про зміну тренера

“Зміна тренера це завжди стрес для клубу. Вся структура вийшла із зони комфорту. Я вдячний Юрію Вільйовичу за роботу. Ми чесно відпрацювали контракт. Але ми вирішили змінити тренера для того, щоб рухатися далі. Звісно, це вплине на всю структуру — ми перезавантажимо тренувальний процес у першій команді, і оновимо структуру в ДЮСШ та U-19. Перед клубом стоять найвищі завдання і нам під силу їх досягати”.

Про збори

“Перший етап зборів пройшов у Полтаві, друга частина пройде у Польщі, де до команди приєднається Віктор Скрипник разом з тренерським штабом. Третій етап пройде у Швеції, ближче до суперника”.

Про “АІК” та Швецію

“Можна було грати у Польщі, але домашній стадіон для нас один — стадіон “Ворскла” ім. О. Бутовського у Полтаві. Щоб було менше переїздів і незручностей, ми вирішили грати у Швеції. Звісно, суперник надскладний. Вони лише дивом не стали чемпіонами Швеції. У них зараз всі козирі в руках. Але ми спокійно готуємося. Зараз головне доукомплектувати позиції, які цього потребують. А щодо іншого — тренерський штаб достатньо кваліфікований щоб розібратися зі шведами та рухатися далі”.

Види спорту:

Футбольні турніри: