«Ворскла»: Тілль ще у клубі, команда відпочиває, легіонери в очікуванні

Фото з офіційного сайту «Ворскли»

З’ясували актуальний стан справ у полтавській команді

Після поразки від шведського «АІКа» та вильоту з Ліги Конференцій полтавська «Ворскла» чекає на старт чемпіонату та на розпорядження стосовно його повернення. За цей час ЗМІ вже встигли «відправити» з команди Венсана Тілля. Ми з’ясували де зараз знаходиться команда і в якому режимі вона працює.

Футболісти отримали кілька днів на відпочинок

Як нам вдалося дізнатися з власних джерел, зараз команда отримала кілька днів на відпочинок та відновлення після матчів Ліги Конференцій. Старт нового сезону УПЛ заплановано на кінець серпня, але досі невідомо де, і в якому форматі проходитиме чемпіонат. Як тільки з цього питання з’явиться якась конкретика, стане відомо де і коли команда збереться і готуватиметься до сезону».

Легіонери не в Україні, але все ще у клубі, включаючи Тілля

Легіонери не повернулися до України, залишившись вдома, або в інших країнах Європи. Втім, ще ніхто не покинув «Ворсклу», навіть Венсан Тілль, кого вже «відправили» з команди через те, що він написав в Інстаграмі «See you soon» (до зустрічі, побачимось). Втім, легіонери, як і увесь клуб, чекають інформації стосовно місця та формату проведення чемпіонату. Від цього залежатиме — хто залишиться в команді, а хто ні.

Види спорту:

Футбольні турніри: