Президент ВК «Полтавчанка»: «Ми не братимемо участь у Професійній волейбольній лізі, але команда не зникне»

Ігор Слинько / Фото з Facebook

Ігор Слинько розповів про актуальний стан справ у команді

Поки весь український спорт стоїть на паузі через війну, у кабінетах проходять реформи. Наприклад, в українському волейболі прямо зараз переформатовується елітний дивізіон — створена Професійна волейбольна ліга. Під її егідою проходитимуть змагання у Суперлізі — що у чоловічій, що у жіночій. Ми вже спілкувалися з цього приводу з президентом ВК «Решетилівка» Олександром Біленьким, і він говорив про те, що команда планує брати участь у змаганнях під новою егідою. Зараз же, ми зв’язалися з представником Полтави у жіночому дивізіоні — ВК «Полтавчанка». Ми розпитали у президента клубу Ігоря Слинька, про те чи буде грати команда у новоутвореній ПВЛУ, і що з командою зараз взагалі.

Про новостворену Професійну волейбольну лігу

«Ми вирішили не брати участь у ПВЛУ, адже це великі фінансові затрати, та і є певні проблеми з кадрами — кілька лідерів „Полтавчанки“ покинули команду. Хтось поїхав грати за кордон, а хтось вже закінчив кар’єру. Але при цьому я в жодному разі не кидаю команду і „Полтавчанка“ буде існувати і надалі. Нова ПВЛУ буде проводити змагання в елітному дивізіоні, але і Федерація волейболу України не стоятиме осторонь. Я спілкувався з Олексієм Скібіцьким (голова арбітражної комісії ФВУ, прим. авт.) - йому зараз доручили організацію змагань під егідою федерації. Я дав згоду на участь, тож коли ФВУ визначиться з форматом та місцем проведення змагань під своєю егідою, „Полтавчанка“ там гратиме. Зберемо всіх кого зможемо — молодь, студенток, дівчат із СДЮСШОР №2, тощо».

Про «Полтавчанку» і плани на майбутнє

Головним тренером команди буде Анатолій Воліченко. Він тримає контакт з усіма спортсменками. Зараз почнеться навчальний рік, і тренер буде збирати дівчат докупи. В якому б форматі ФВУ не проводила змагання, ми братимемо в них участь. Дівчата мають грати та змагатися. В ОВА нам пообіцяли, що будуть нас підтримувати. Словом, будемо робити все для того, щоб «Полтавчанка» збереглася і змагалася.

Види спорту:

Футбольні турніри: