Роман Локтіонов: «На зборах хочемо спарингуватися з клубами прем’єр-ліги»

Роман Локтіонов / Фото з Instagram

Головний тренер «Кременя» підбив підсумки сезону

Днями головний тренер кременчуцького «Кременя» Роман Локтіонов дав коротке інтерв’ю пресслужбі ПФЛ, за підсумками першої частини сезону.

Про першу частину сезону

«Коли ми створювали нову команду, в мене було завдання створити колектив з молодих гравців до 23 років. Це було складно, й не було ясного розуміння як це робити. Але в останній місяць зборів коли ми грали контрольні матчі, я вже розумів, що в чемпіонаті ми не загубимося. Ми з хлопцями поставили за мету потрапити у першу четвірку».

«Мені більше до вподоби класичний формат, і я сподіваюся, що у новому сезоні чемпіонат до нього повернеться. Але наразі головне, що ми взагалі почали грати».

Про зимове міжсезоння та майбутнє

«Підготовку до другої частини сезону ми розпочнемо десятого січня. Поки що не можу сказати на які етапи ми зараз розіб’ємо збори, адже поки немає конкретики щодо спаринг-партнерів. Хотілося б зіграти з командами УПЛ, але багато з них проведе зиму в Туреччині».

«Від нас поки ніхто не пішов, натомість приїдуть нові футболісти, адже команді потрібна свіжа кров».

«Перед початком сезоні у мене було завдання побудувати боєздатний колектив. Тому конкретних турнірних задач типу „вийти до прем’єр-ліги“ у нас не має. Втім, ми завжди гратимемо на перемогу, а вже наступного сезону прагнутимемо більшого ніж зараз і з турнірної точки зору».

Повну версію інтерв’ю дивіться на відео від ПФЛ

Нагадаємо, що «Кремінь» єдиним з клубів Полтавщини після першої частини сезону опинився у групі кращих команд, які змагатимуться за підвищення у класі.

Види спорту:

Футбольні турніри: