Колишня футзалістка «ПЗМС» Олена Барсова грає в «ЛНР» та дає інтерв’ю пропагандистським російським ЗМІ

Олена Барсова в ефірі російського телебачення

Колись їй аплодували полтавські вболівальники

У 2018-му році полтавська жіноча футзальна команда «ПЗМС» активно боролася за чемпіонство у Вищій лізі. До досвідчених футзалісток легендарної «Ніки» доєдналися чотири нові футзалістки. Серед них — уродженка Донеччини Олена Барсова. Пізніше Олена покинула полтавську команду і грала у великий футбол за «Кобру» з Білокуракиного (Луганщина), яка в сезоні 2021-2022 брала участь в Чемпіонаті України під егідою УАФ. Втім, зараз все змінилося.

ЖФК «Кобра» було створено й засновано у 2018-му році. Президентом, засновником та ідейним натхненником проекту став Анатолій Кривуля, який зараз також є головним тренером команди. «Кобра» змагалася у першій лізі Чемпіонату України, зокрема і грала проти «Ворскли». Якщо вірити офіційному сайту Комітету жіночого футболу УАФ, команда базувалася у Новопскові, який був під контролем України.

Після повномасштабного вторгнення Новопсков потрапив під тимчасову окупацію. Місцева влада звідти виїхала. А от «Кобра» на чолі з Анатолієм Кривулею — ні. Команда грає у ЛНР, їздить на товариські матчі до російського Бєлгорода. Олена Барсова, яку пам’ятають полтавські вболівальники — капітан цієї команди. Вона дає інтерв’ю каналу «Росія 24», де нахвалює футбольні поля у Бєлгороді. Символічно, що тренується Олена досі у формі «ПЗМС».

Олена Барсова у футболці з емблемою "ПЗМс"

Цікавих метаморфоз зазнав і Анатолій Кривуля. Він особисто вів сторінку «Кобри» у Facebook. Поки «Кобра» змагалася в чемпіонаті України, він писав там дописи українською мовою. Однак зараз, у репортажі телевізійників Бєлгорода він скаржиться на те, що «на Західній Україні посміхалися товщині нашого гаманця» і підігрує пропагандистам, підтакуючи тезі про те, що українці й росіяни один народ і розповідаючи, що у Бєлгороді він почувається вкрай душевно.

Листопад 2021

Січень 2022. Анатолій Кривуля веде україномовний акаунт «Кобри». 20 днів до вторгнення

Серпень 2022. Анатолій Кривуля підігрує російським пропагандистам у Бєлгороді

Репортаж білгородського тв. Тут теж можна побачити Олену Барсову

P.S. Нагадаємо, що полтавську ЖФК «ПЗМС» розформували у 2020.

Види спорту:

Футбольні турніри: