Олег Лисак: «Очікуємо на повернення Ібрахіма Кане»

Олег Лисак

Віцепрезидент «Ворскли» прокоментував поточну ситуацію в клубі та команді

Полтавська «Ворскла» в наразі перебуває на зборах в Туреччині. Там віцепрезилдент клубу Олег Лисак дав коментар проекту «Футбол 2.0», де розповів про поточний стан справ в команді і клубі. Зокрема він підтвердив що команда у другій частині сезону гратиме у Полтаві.

Про повернення до Полтави

«У грудні ми вирішили переїхати до Полтави. У липні було незрозуміло як буде проходити чемпіонат і ми взагалі виступали за те що проводити його за кордоном. Втім, пройшло пів року, зараз ситуація більш зрозуміла. І ми не бачимо сенсу зараз грати на Закарпатті»

Про молодь

«Разом з основою приїхали дев’ятеро гравців з команди U-19. Хлопці мають чіплятися зубами за цей шанс і ми на них розраховуємо. Це хлопці 2003-2004 р.н. Є воротар 2005 р.н. В найближчій перспективі це даватиме плоди на футбольному полі. Днями контракт на чотири роки підписав Євген Павлюк. Також ми продовжили на такий самий термін одного з найперспективніших правих захисників України Іллю Крупського».

Про легіонерів

«Рікардо Лопес — нападник з ім’ям та досвідом. У найближчій перспективі побачимо, як він зможе влитися в колектив».

«Ми очікуємо на повернення Ібрахіма Кане. Є певні проблеми з документами, але ми їх вирішумємо».

«Якщо Родель Річардс зарекомендує себе — залишиться в команді і допомагатиме нам у другій частині сезону. Якщо ж він не зможе мати ігрову практику — для нього ж буде краще відправитися в оренду і розвиватися там. А ми вже за ним слідкуватимемо».

«На Джоко Зайкова вплинуло наше рішення повернутися до Полтави. Його сім’я боялася і вплинула на нього. Ми пішли футболісту назустріч, дійшли згоди і розірвали контракт».

«Якщо в Україні нічого не зміниться, можливий варіант, що влітку в команді будуть лише українці. Ми дивимося в майбутнє з оптимізмом, але треба бути реалістом».

Сьогодні «Ворскла» в рамках турніру «BGV Winter Cup» мала зіграти проти «полісся», але через землетрус в Туреччині, який призвів до численних жертв, у країні оголошено жалобу, й матч скасували.

Види спорту:

Футбольні турніри: