Боксери з Полтавщини здобули чотири нагороди на всеукраїнському турнірі пам’яті Анатолія Яндали

Кирило Таран / Фото з Facebook

В активі наших спортсменів одне «золото», два «срібла» та «бронза»

Днями у Рівному відбувся всеукраїнський турнір з боксу пам’яті ЗТУ Анатолія Яндали. У змаганнях брали участь спортсмени з Полтавщини та привезли звідти чотири нагороди різного ґатунку. Переможцем у ваговій категорії до 92 кг став Євген Павловський з Горішніх Плавнів. У півфіналі він здолав Володимира Кушніра з Вінничини, а у фіналі мав боксувати з полтавцем Олександром Погребняком, але той знявся з бою. Тож Євген Павловський став переможцем, а Олександр Погребняк, який до цього у півфіналі здолав одесита Марата Григоряна - «срібним» призером.

Євген Павловський

Ще одне «срібло» - у ваговій категорії здобув полтавець Кирило Таран. Він переміг місцевого спортсмена Арсена Цатуряна, Миколу Загородного з Тернополя та у півфіналі здолав представника Черкащини Андрія Борща. У фіналі Кирило боксував з Романом Крайником з Кіровоградщини й поступився за рішенням суддів.

Кирило Таран

«Бронзу» в цій же ваговій категорії здобув ще один боксер з Полтавщини — Богдан Доценко. Він вибив зі змагань Аміля Мурсалова з Львівщини та Тараса Головащенка з Вінниччини, але у півфіналі поступився вищезгаданому Роману Крайнику.

Види спорту:

Футбольні турніри: