Анатолій Журавель — чемпіон Європи серед кадетів!

Атакує Анатолій Журавель

У місті Орадя (Румунія) завершився чемпіонат Європи з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед кадетів, молоді (до 22-х років) і дорослих, за підсумками якого наші земляки з Лохвиці завоювали три медалі — золоту і дві бронзові.

Чемпіоном Європи серед кадетів у ваговій категорії понад 75 кг став Анатолій Журавель. Він перемагав в усіх поєдинках, вигравши фінал у Кіпраса Пілки (Литва). Бронзовими призерами тут стали Бартоломей Завацькі (Польща) і українець Валерій Родіонов з Олександрії. Анатолій Журавель перервав переможну серію литовських каратистів-кадетів, які перед тим здобули перемоги у п’яти вагових категоріях!

Ще двоє спортсменів із Лохвиці програвали литовцям півфінальні бої і задовольнялися бронзовими медалями чемпіонату Європи. Так, Євген Гринько (до 50 кг) стояв на третій сходинці п’єдесталу пошани разом із Дам’яном Більбаком (Польща), чемпіоном тут став Ірмантас Сімульоніс, а срібним призером — Едгарас Грігалюніс (обидва — Литва).

У ваговій категорії до 75 кг бронзовими призерами стали українці Артем Пилипенко (Лохвиця) і Руслан Чорний (Вінниця), а чемпіоном і срібним призером тут теж були кадети з Литви — відповідно Давідас Лукайтіс і Орестас Абазоріс.