Іван Петров завоював «бронзу» в Баку

Іван Петров (зліва) і Рустем Мустафаєв - бронзові призери турніру в Баку

Після перемоги у молодіжному турнірі (1996-1997 р.н.) найсильніших боксерів України, який відбувся у Сєверодонецьку, полтавець Іван Петров (категорія до 60 кг) увійшов до складу молодіжної збірної України, яка виступила в Баку у міжнародному турнірі, присвяченому пам’яті Аббаса Агаларова.

У столиці Азербайджану — у суперництві із ровесниками з Росії, Азербайджану, Казахстану, Грузії, та Індії — Іван Петров завоював бронзову медаль у своїй ваговій категорії (до 60 кг). Його нагорода виявилася однією із чотирьох медалей, які в Баку завоювали боксери України. Крім полтавця українці завоювали ще три медалі: дві золоті — Раміль Гаджієв (Одеса) — до 75 кг і Костянтин Пінчук (Дніпропетровськ) — до 91 кг та ще одну бронзову — Рустем Мустафаєв (Крим) — до 56 кг.

У загальнокомандному заліку молодіжна збірна України посіла третє командне місце, поступившись збірним Росії та Азербайджану.