Рагозіна крокує вперед

Кременчужанка Тетяна Рагозіна завершила свої виступи на чемпіонаті світу з лижного спорту серед ветеранів, який проходив в Асьяго (Італія).

Рагозіна чотири рази виходила на лижню (класичний стиль) і кожного разу прогресувала. Ми вже повідомляли, що у гонці на 15 км наша земляка фінішувала на 11-му місці, у гонці на 10 км — на 9-му місці.

Потім в естафеті 4×5 км (перші два етапи — класичний стиль, два заключні етапи — вільний стиль) Рагозіна у складі жіночої ветеранської збірної України посіла 8 місце із загальним часом 1 година 08 хвилин 30,0 секунди. На першому етапі Оксана Заліско фінішувала 7-ю (17 хв. 15,7 сек.), на другому Тетяна Рагозіна також 7-ю (її час на дистанції — 17 хв. 30,7 сек.). На наступних етапах Тетяна Білоус і Ганна Ніколаєнко не змогли утримати збірну України на 7-му місці, фінішувавши у підсумку на 8-й позиції.

У заключний день ветеранського чемпіонату світу в Італії кременчужанка Тетяна Рагозіна на дистанції 30 км (класичний стиль) у своїй номінації F04 (жінки до 50 років) посіла 7-е місце з результатом 1 година 54 хвилини 30,6 секунди. А свою третю поспіль золоту медаль у цій номінації виборола Ранхільд Больстад (Норвегія) — 1 година 42 хвилини 14,6 секунди. На найдовшій дистанції лижних гонок серед жінок-ветеранів Рагозіна програла чемпіонці 12 хвилин 16,0 секунди. Втім, хоч і залишилася землячка без нагород світової першості, результати Тетяни заслуговують на повагу.