Універсіада: Казань братимемо не ми...

Турнір Всеукраїнської Універсіади з боксу, який відбувся в Івано-Франківську, став одним із наймасовіших боксерських змагань в Україні цього року.

Серед представників Полтавщини лише один Антон Капуста (до 75 кг) зміг дійти до четвертого дня змагань, коли він програв в 1/4 фіналу Андрію Данилевичу (Львів). У цій ваговій категорії, в якій полтавець дійшов до чвертьфіналу, чемпіоном Всеукраїнської Універсіади-2013 став Євген Барабанов (Київ), срібним призером — Іван Хом’як (Львів), бронзовими — Денис Медяник (АР Крим) і Андрій Данилевич (Львів).

За підсумками змагань в Івано-Франківську визначено склад студентської збірної України, яка виступатиме на XXVII Всесвітній літній Універсіаді-2013, чисельні змагання з різних видів спорту якої відбуватимуться в Казані (Росія) 6-17 липня. Там, на жаль, на всесвітній студентський боксерський ринг не вийде жоден боксер з Полтавщини.