Полтавець Ян Дігтяр завоював «срібло» юніорського чемпіонату країни

У Харкові член збірної Полтавської області Ян Дігтяр виявився єдиним нашим земляком, який вийшов до фіналу чемпіонату України з боксу серед юніорів — у ваговій категорії до 50 кг.

У фінальному протистоянні Дігтяр у запеклій боротьбі програв Костянтину Донцю (Харківська обл.) — 5:9 і завоював срібну медаль.

Днем раніше бронзовим призером чемпіонату країни з боксу серед юніорів у ваговій категорії до 54 кг став Євген Ловничий з Комсомольська, який програв свій півфінальний бій.

У загальнокомандному заліку юніорського чемпіонату України збірна Полтавської області набрала 185 очок і посіла 10-е місце. Це значний успіх тренерів з боксу нашої області, які визначили оптимальний склад наших юніорів. Найцікавіше те, що у Харкові у складі збірної Полтавщини змагалися лише 10 боксерів. І вони змогли набрати таку ж кількість очок, як і збірна Дніпропетровської області у складі аж 18-ти боксерів (теж 185 очок) та випередити Вінницьку область — 12 боксерів, 155 очок, Запорізьку — 15 боксерів, 150 очок, Кіровоградську область — 12 боксерів, 125 очок та Івано-Франківщину — 14 боксерів, 100 очок.

У медальному заліку юніори Полтавщини посіли 11-е місце — 2 медалі (1 — срібна, 1 бронзова).